Motýlí modrý čaj BIO

 
Bylinkový čaj Motýlí modrý čaj BIO
Balení 50 g 180 Kč koupit Balení 100 g 360 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4 Jak je zboží zabaleno?
Jednotková cena: 360,- / 100 g Cena: 360,- / 100 g

Motýlí modrý čaj, neboli čaj Blue Butterfly Tea, je přírodním uměleckým dílem, jehož hlavními složkami jsou Clitoria ternatea a citronová tráva. Tento čaj, pocházející z ekologického zemědělství, je výjimečný svou sytě modrou barvou a osvěžující chutí.

Modrá barva tohoto čaje, způsobená přítomností Clitoria ternatea, je nejen vizuálně přitažlivá, ale také indikuje přítomnost antokyánů, známých svými antioxidančními vlastnostmi. Tato jedinečná charakteristika činí Motýlí modrý čaj nejen potěšením pro oko, ale také prospěšným pro zdraví.

Chuť tohoto čaje je charakterizována harmonickým spojením květinových tónů Clitoria ternatea a osvěžující citronové trávy, což vytváří bohatý a zároveň jemný chuťový zážitek. Květinové tóny nabízejí lehkou sladkost, která je vyvážená citrusovým podtónem citronové trávy, dodávajícím čaji svěžest a čistotu.

Kromě svých estetických a chuťových kvalit je Motýlí modrý čaj ceněn i pro své zdravotní benefity. Antioxidanty, zejména antokyány, mohou přispívat k celkovému zdraví a pohodě, podporují zdraví srdce a pomáhají v boji proti oxidativnímu stresu. Čaj tak představuje nejen lahodný, ale i našemu zdraví prospěšný nápoj.

Klitorie má dlouhou historii využití v tradiční asijské medicíně, kde je ceněna pro své léčivé vlastnosti. Citronová tráva, s jejíž pomocí je čaj aromatizován, je rovněž dlouho využívána v jihovýchodní Asii pro své osvěžující chuťové vlastnosti a zdravotní benefity.

Motýlí modrý čaj představuje fascinující kombinaci vizuální krásy, lahodné chuti a zdraví. Jeho jedinečná modrá barva a svěží, květinově-citrusový chuťový profil dělají z tohoto čaje neobyčejný nápoj i zážitek, který oslovuje všechny smysly.

Složení Klitoria ternatská (Clitoria ternatea), citronová tráva.
Příprava Tento bylinkový čaj zalijte vroucí vodou (100°C) a nechte 5-8 minut louhovat.
Země původu Německo
Informace o BIO produkci Zemědělská produkce mimo EU.
BIO produkty certifikuje kontrolní organizace CZ-BIO-003.