Hmoždíř z litiny
Hmoždíř litina
Hmoždíř litina
Hmoždíř litina
 
 

Mlýnky a hmoždíře Hmoždíř z litiny

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl ukončen.

Vyhledat podobný produkt

Klasický krásný litinový hmoždíř na drcení koření. Tento litinový hmoždíř je opravdu masivní, čemuž odpovídá i váha skoro 2 kg. Skvěle se drží a roztučete v něm i hodně tvrdé koření jako je třeba hřebíček, badyán nebo skořice.

Tento hmoždíř je vyrobený ze 100% litiny, která je, na rozdíl od různých slitin kovů, zcela nezávadná a ekologická. Její povrch není nijak uměle upravován.

Litinový materiál je nezbytné před prvním použití ošetřit jedlým olejem, díky kterému povrch odolá rzi a vydrží na věky. Litinový hmoždíř nenechávejte ve vlhku a nepoužívejte ocet a jiné kyseliny. Tento hmoždíř nemyjte v myčce na nádobí.

Rozměry Výška 9 cm, průměr 10,5 cm. Délka tloučku 17 cm.
 

Kde koupím Hmoždíř z litiny?

Nejenom Hmoždíř z litiny, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně .

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě