Kávová cesta kolem světa Jižní Amerika 2
Jižní Amerika 2
Jižní Amerika 2
 

Jižní Amerika 2

Balení 1 ks 220 Kč koupit
 
Zboží je dočasně vyprodáno Napište mi, až bude skladem
 

Kávová cesta kolem světa Jižní Amerika 2

Brazílie je největším světovým vývozcem kávy a brazilská káva je pojmem. Z přístavu Port of Santos, v oblasti São Paulo, putuje káva k jejím milovníkům z celého světa. Ke světové špičce patří rovněž káva z Kolumbie pěstovaná na svazích andského pohoří ve vyšších nadmořských výškách. V Ekvádoru má káva silnou tradici sahající až k bájným Synům Slunce – Inkům. Zajímavostí je, že některé druhy se pěstují i na plantážích v souostroví Galapágy. Kdo by někdy nechtěl spatřit ráj leguánů a obrovitých želv sloních. Neváhejte a vydejte se na cestu, bon voyage!

BRAZÍLIE FAZENDA LAGOA
Odrůda Bourbon, sladký čokoládový nádech, znatelná acidita citrusů, chuť po meruňkách, medu a mléčné čokoládě.

EKVÁDOR LOJA
Šálek této kávy je charakterizován bohatým tělem a jemnou aciditou. Káva je celkově vyvážená a má čistou chuť s vynikajícím, trochu osobitým aromatem.

KOLUMBIE SUPREMO BUCARAMANGA
Latinskoamerická káva s neobvykle plným tělem se vyznačuje decentní kyselostí a je vhodná na přípravu voňavého espressa s vysokou cremou. Plná chuť s ozvěnou vlašských ořechů, spolu s karamelovými podtóny, doznívá ještě dlouho po vypití šálku.

Balení obsahuje od každého druhu 50 gramů zrnkové nemleté kávy. Celkem tedy 150 gramů kávy.

Země původu Česká republika

Kde koupím Jižní Amerika 2?

Nejenom Jižní Amerika 2, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně .

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě