Dárková sada zelených čajů

Dárková sada zelených čajů

Balení 1 ks 249 Kč koupit
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
 

Dárková sada zelených čajů

Prozkoumejte s touto sadou tajemství čínské čajové kultury, která se rozvíjela po tisíciletí. Od vznešeného a silného Nebeského chrámu, přes sofistikované a jemně kouřové Vzácné obočí až po zemité tóny zeleného pu-erhu, tato kolekce ztělesňuje propracované čajové umění. Vychutnejte si pohlcující chuťový výlet do hloubi čínské historie a obnovte duši i mysl s každým douškem. Tak neváhejte, nalijte si první šálek vynikajícího zeleného čaje a vydejte se na cestu, bon voyage!

Dárková sada zelených čajů obsahuje:

VZÁCNÉ OBOČÍ
Vzácné obočí, neboli Chun Mee, je velice populární zelený čaj, který Číňané pijí ráno i během dne. Lístky Vzácného obočí dávají světlý a chuťově vydatný nálev s lehce svíravou, osvě-žující chutí s jemnými kouřovými a bylinnými tóny.
Návod na přípravu: Na šálek dejte jednu čajovou lžičku čaje. Zalijte vodou o teplotě 70-80°C a ponechte 2-3 minuty louhovat. Poté přeceďte. Z tohoto čaje lze připravit až 3 nálevy. Tento zelený čaj je možné dochutit medem a citronem. Skvěle se hodí i pro přípravu ledového čaje.

GUNPOWDER NEBESKÝ CHRÁM
Nebeský chrám se řadí k nejkvalitněj-ším čínským gunpowderům. Čaj gunpowder (střelný prach) se v Číně nazývá Zhu cha (perlový čaj). Pravidelné, tmavě zelené čajové kuličky se po zalití nádherně rozvinou a dají nálevu světlou barvu a výraznou, mírně nahořklou chuť. 
Návod na přípravu: Na šálek dejte polovinu čajové lžičky tohoto čaje. Zalijte vodou o teplotě 70-80°C a ponechte 2-3 minuty louhovat. Poté přeceďte. Z tohoto čaje lze připravit až 3 nálevy. Je vhodný i k přípravě ledového čaje s citronem, cukrem nebo ochucením ovocnými šťávami.

PU-ERH ZELENÝ
Pu-Erh je tradiční a po celém světě proslavený čínský čaj. Pěstuje se v provincii Yunnan, která je známá svým specifickým klimatem a průměr-nou nadmořskou výškou 1980 metrů. Zelená varianta oblíbeného zemitého čaje nabízí nálev zlaté barvy a bohaté plné chuti s ovocnými tóny.
Návod na přípravu: Příprava čaje zeleného Pu-Erhu je stejná jako u jiných zelených čajů: Na šálek dejte jednu čajovou lžičku čaje. Zalijte vodou o teplotě 70-80°C a ponechte 2-3 minuty louhovat. Poté přeceďte. Z tohoto čaje můžete připravit 2 nálevy.

Obsah sady: 80 g

 

Kde koupím Dárková sada zelených čajů?

Nejenom Dárková sada zelených čajů, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně .

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě