Kde v Vysokém Mýtě koupím koření, kávu, bylinky nebo čaj?

Ať už v Vysokém Mýtě sháníte jednodruhové koření nebo směsi koření, či potřebujete bylinky, kávu a čaj nebo máte chuť na nějakou tu laskominu, nakupte si v klidu v našem e-shopu a objednávku vám rádi doručíme buď prostřednictví služby Zásilkovna, což je nejlevnější způsob, jak zboží po Vysokém Mýtě doručit nebo můžete samozřejmě využít doručovacích služeb České pošty a DPD (více informací a ceny dopravy)


Obchody v Vysokém Mýtě, do kterých vám objednávku přes Zásilkovnu doručíme jen za 69,- Kč:


Bellitex - Second Hand

nám. Přemysla Otakara II. 195, 566 01 Vysoké Mýto, Pardubický kraj
Bellitex - Second Hand
Umístění: Výdejní místo se nachází v Second handu Bellitex. Vchod je v uličce Karolíny Světlé (mezi náměstím Přemysla Otakara II. a kostelem sv. Vavřince). Pátky v lichých týdnech je otevřeno do 17 hodin.
Dostupnost autem:
Dostupnost MHD:
Provozní hodiny:
Po–Čt 08:30–17:00
08:30–14:00
So 08:00–12:00
01.05.2021 zavřeno
08.05.2021 zavřeno

Květinářství Lenka Sokolová

Komenského 94/2, 566 01 Vysoké Mýto, Pardubický kraj
Květinářství Lenka Sokolová
Umístění: V bezprostřední blízkosti autobusového nádraží. Ve stejné ulici je lékárna, kadeřnictví, prodejna koberců.
Dostupnost autem: Parkoviště v bezprostřední blízkosti.
Dostupnost MHD: V bezprostřední blízkosti
Provozní hodiny:
Po–Pá 08:00–16:30

MaC

nám. Vaňorného 199, 566 01 Vysoké Mýto, Pardubický kraj
MaC
Umístění: Pobočka se nachází v centru města vedle kostela Sv. Vavčince
Dostupnost autem: Ano
Dostupnost MHD:
Provozní hodiny:
Po–Pá 09:00–12:00, 13:00–17:00

PC COMP s.r.o.

Masarykovo nám. 181, 566 01 Vysoké Mýto, Pardubický kraj
PC COMP s.r.o.
Umístění: Pobočka se nachází na konci Masarykova nám, u ulice Prokopa Velikého. Vchod po kovových schodech přímo naproti prodejně nábytku.
Dostupnost autem:
Dostupnost MHD:
Provozní hodiny:
Po–Pá 08:00–16:30

RC Život

Javornického 127, 566 01 Vysoké Mýto, Pardubický kraj
RC Život
Umístění: Najdete nás na začátku pěší zóny, na rohu Javornického a Tůmova, vedle Jungmannových sadů (dříve zde byla prodejna drogerie).
Dostupnost autem:
Dostupnost MHD:
Provozní hodiny:
Po–Pá 14:00–17:00


Pokud vám doručení objednávky přes Zásilkovnu nevyhovuje, využijte služeb České pošty a balíček si nechte poslat domů nebo na poštu. Na jakoukoliv adresu vám zásilku doručíme i prostřednictvím spediční služby DPD.

A jaké koření si můžete u nás koupit a nechat doručit do ? Naše nabídka jednodruhového koření zahrnuje prakticky všechno koření, které vás napadne. Najdete u nás koriandr list, citronová kůra mletá, estragon, celer kostka, pepř růžový (červený) celý, kmín český celý, pepř bourbonský, fenykl mletý, chilli jalapeño mleté, koriandr mletý, nové koření mleté, skořice čínská celá, libeček, sůl hrubozrnná, sůl himalájská jemná bílá, paprika červená sladká maďarská, chilli habanero mleté, sůl himalájská jemná růžová, paprika červená pálivá maďarská, koriandr celý a dalších více než 100 druhů koření. A pokud hledáte oblíbené i neznámé směsi koření, naše nabídka nemůže nikoho nechat chladným. Posuďte sami: zdobící koření à la francie, bramborák, zvěřina, sambal, masala na ryby, bylinky do polévky, chimichurri, kari thajské, dětské grilovací, citrónový bílý pepř, koření na kuře, kořenová zelenina, mleté maso bylinkové, klobásové koření, sůl mořská černá, vepřová na kmíně, barbecue se zeleným pepřem, masala na kuře, angula gulášové koření, koření pěti vůní a dalších 100 kořenících směsí.

Ale kořením naše nabídka nekončí. Např. z kávy si můžete vybrat tu nejlepší Arabicu z celého světa jako je zimbabwe chipinge, kuba lavado, kamerun bamenda, honduras marcala maresol, papua nová guinea sigri, ekvádor loja, kolumbie supremo, brazílie santos, brazílie fazenda lagoa, tanzánie tanga aa, peru lavato, malawi plus pamwamba aa, nepál mount everest supreme, panama don pepe, kostarika tarazzu, bolívie santa cruz, kolumbie excelso, etiopie sidamo lavato, keňa masai aa, dominikánská republika. Nebo raději dáváte přednost čajům?

A i naše nabídka bylinek a bylinných čajů vás musí prostě uchvátit, protože u nás koupíte bylinky od A do Z. Např.: přeslička, lípa květ, šípek celý, puškvorec kořen, řepík nať, pelyněk nať, maliník list, sléz list, třapatka, jitrocel list, fenykl, třezalka, gotu kola nať, vrba kůra, eukalyptus list, smetanka kořen, vilcacora kočičí dráp, bříza list, meduňka, komonice nať.