Kde v Vrdech koupím koření, kávu, bylinky nebo čaj?

Ať už v Vrdech sháníte jednodruhové koření nebo směsi koření, či potřebujete bylinky, kávu a čaj nebo máte chuť na nějakou tu laskominu, nakupte si v klidu v našem e-shopu a objednávku vám rádi doručíme buď prostřednictví služby Zásilkovna, což je nejlevnější způsob, jak zboží po Vrdech doručit nebo můžete samozřejmě využít doručovacích služeb České pošty a DPD (více informací a ceny dopravy)


Obchody v Vrdech, do kterých vám objednávku přes Zásilkovnu doručíme jen za 69,- Kč:


Boundless

Chrudimská 5, 285 71 Vrdy, Středočeský kraj
Boundless
Umístění: Výdejní místo se nachází v butiku Boundless na hlavní ulici, uprostřed obce, na křižovatce ulic Chrudimská a Tylova. V místě je také sběrna čistírny. Naproti přes křižovatku je hostinec KaSS.
Dostupnost autem: Dobrá - 50m velké parkoviště. U obchodu max 5 min.
Dostupnost MHD:
Provozní hodiny:
Po–Pá 13:00–16:30
So 09:00–11:00
01.05.2021 zavřeno
08.05.2021 zavřeno


Pokud vám doručení objednávky přes Zásilkovnu nevyhovuje, využijte služeb České pošty a balíček si nechte poslat domů nebo na poštu. Na jakoukoliv adresu vám zásilku doručíme i prostřednictvím spediční služby DPD.

A jaké koření si můžete u nás koupit a nechat doručit do ? Naše nabídka jednodruhového koření zahrnuje prakticky všechno koření, které vás napadne. Najdete u nás hořčice bílá celá, sůl černá, kari listy, křen mletý, pepř černý drcený, anýz celý, muškátový květ mletý, ajowan, černucha, skořice indonéská mletá, kmín český celý, pepř bílý celý, hořčice černá celá, jalovec celý, pepř bourbonský, bobkový list mletý, paprika sladká španělská, vanilka lusk bourbon uganda, kopr, pepř bílý mletý a dalších více než 100 druhů koření. A pokud hledáte oblíbené i neznámé směsi koření, naše nabídka nemůže nikoho nechat chladným. Posuďte sami: skopová pečeně, gyros paprikový, ryby na bylinkách, ryby na grilu, grilovací koření argentina, hřibové koření, biftekové koření, ďábelské koření, svařené víno, bylinky do polévky, sůl mořská citronová, bylinky do polévky s cibulkou, čarodějka, grilovací koření mexica, kajunské koření, chakalaka, piri-piri, pepřové koření, harissa, barbecue a dalších 100 kořenících směsí.

Ale kořením naše nabídka nekončí. Např. z kávy si můžete vybrat tu nejlepší Arabicu z celého světa jako je laos bolaven plateau, brazílie santos, malawi plus pamwamba aa, kostarika tarazzu, zambie kabwe aa, kuba lavado, ekvádor loja, kostarika hacienda sonora, keňa masai aa, panama don pepe, kamerun bamenda, burundi kigobe, dominikánská republika, nikaragua julieta a, guatemala tres maria, indonésie bali, vietnam son la, papua nová guinea sigri, kolumbie excelso, káva bez kofeinu. Nebo raději dáváte přednost čajům?

A i naše nabídka bylinek a bylinných čajů vás musí prostě uchvátit, protože u nás koupíte bylinky od A do Z. Např.: černý bez květ, podběl list, dubová kůra, šípek řezaný, dobromysl nať, ginkgo list, heřmánek květ, šípek celý, řebříček nať, puškvorec kořen, meduňka, hořec kořen, brusinka list, lékořice kořen, hloh, levandulový květ, smetanka list, vrbovka nať, smetanka kořen, přeslička.