Kde v Valticích koupím koření, kávu, bylinky nebo čaj?

Ať už v Valticích sháníte jednodruhové koření nebo směsi koření, či potřebujete bylinky, kávu a čaj nebo máte chuť na nějakou tu laskominu, nakupte si v klidu v našem e-shopu a objednávku vám rádi doručíme buď prostřednictví služby Zásilkovna, což je nejlevnější způsob, jak zboží po Valticích doručit nebo můžete samozřejmě využít doručovacích služeb České pošty a DPD (více informací a ceny dopravy)


Obchody v Valticích, do kterých vám objednávku přes Zásilkovnu doručíme jen za 69,- Kč:


Svět pohádek a strašidel

Petra Bezruče 1031, 691 42 Valtice, Jihomoravský kraj
Svět pohádek a strašidel
Umístění: Pobočka je umístěna v expozici Světa pohádek a strašidel v centru Valtic na hlavní křižovatce Břeclav/Lednice.
Dostupnost autem: Parkovací místa vyhrazena pro zákazníky před pobočkou.
Dostupnost MHD: BUS "Valtice, aut.st." cca 300m.
Provozní hodiny:
Po–Pá 10:00–17:30

TOP drogerie Kinopolis

Mikulovská 1025, 691 42 Valtice, Jihomoravský kraj
TOP drogerie Kinopolis
Umístění: V drogerii v budově bývalého disco clubu Kinopolis.
Dostupnost autem: Podélné parkování před prodejnou.
Dostupnost MHD: Autobusová stanice je 100 m od pobočky.
Provozní hodiny:
Po–Pá 09:00–12:00, 13:00–16:00
07.05.2021–10.05.2021 zavřeno


Pokud vám doručení objednávky přes Zásilkovnu nevyhovuje, využijte služeb České pošty a balíček si nechte poslat domů nebo na poštu. Na jakoukoliv adresu vám zásilku doručíme i prostřednictvím spediční služby DPD.

A jaké koření si můžete u nás koupit a nechat doručit do ? Naše nabídka jednodruhového koření zahrnuje prakticky všechno koření, které vás napadne. Najdete u nás kmín český celý, sůl hrubozrnná, kardamom černý, hřebíček mletý, skořice indonéská celá, bobkový list mletý, vanilka lusk bourbon uganda, pepř dlouhý, kerblík, pepř bílý mletý, šafrán, hořčice bílá mletá, nové koření mleté, sůl himalájská jemná růžová, estragon, oregano, chilli habanero mleté, chilli jalapeño kouřové drcené, chilli jalapeño zelené mleté, paprika uzená sladká a dalších více než 100 druhů koření. A pokud hledáte oblíbené i neznámé směsi koření, naše nabídka nemůže nikoho nechat chladným. Posuďte sami: barbecue se zeleným pepřem, pracharanda papriková, masála na ryby, chmeli-suneli, piri-piri, vepřová na kmíně, zdobící koření à la france, karí pro děti, gyros bylinkový, americké brambory, ryby na grilu, pepř česnekový, asádo, italské koření, ryby na bylinkách, adžika, bruschetta bylinková, tandoori masála červená, kuře na bylinkách, pizza bylinková a dalších 100 kořenících směsí.

Ale kořením naše nabídka nekončí. Např. z kávy si můžete vybrat tu nejlepší Arabicu z celého světa jako je brazílie fazenda lagoa, bolívie santa cruz, honduras marcala maresol, tanzanie tanga aa, ekvádor loja, panama don pepe, nepál mount everest supreme, mexico altura shg, guatemala tres maria, zambie kabwe aa, peru lavato, kolumbie supremo, etiopie sidamo lavato, vietnam son la, laos bolaven plateau, brazílie santos, indonésie bali, kolumbie excelso, malawi plus pamwamba aa, kamerun bamenda. Nebo raději dáváte přednost čajům?

A i naše nabídka bylinek a bylinných čajů vás musí prostě uchvátit, protože u nás koupíte bylinky od A do Z. Např.: nana máta, kostival, heřmánek květ, ibišek súdánský, puškvorec kořen, smetanka kořen, třapatka, jitrocel psyllium osemení, sléz list, verbena list, dubová kůra, zázvor řezaný, divizna květ, jitrocel list, citronová tráva, pelyněk nať, lopuch kořen, máta peprná nať, hloh, kotvičník nať.