Kde v Tachově koupím koření, kávu, bylinky nebo čaj?

Ať už v Tachově sháníte jednodruhové koření nebo směsi koření, či potřebujete bylinky, kávu a čaj nebo máte chuť na nějakou tu laskominu, nakupte si v klidu v našem e-shopu a objednávku vám rádi doručíme buď prostřednictví služby Zásilkovna, což je nejlevnější způsob, jak zboží po Tachově doručit nebo můžete samozřejmě využít doručovacích služeb České pošty a DPD (více informací a ceny dopravy)


Obchody v Tachově, do kterých vám objednávku přes Zásilkovnu doručíme jen za 69,- Kč:


Barevný svět - Landrgott

Vítkov 104, 347 01 Tachov, Plzeňský kraj
Barevný svět - Landrgott
Umístění: Výdejní místo se nachází v prodejně Barevný svět - Landrgott v Tachově, Vítkov 104. Prodejna je v areálu bývalých kasáren kasáren. Je umístěna mezi Novasport-LEKI a benzínkou Velich.
Dostupnost autem: U pobočky lze pohodlně zaparkovat.
Dostupnost MHD: Nedaleko pobočky je zastávka "Tachov - Novasport".
Provozní hodiny:
Po–Pá 07:00–17:00
So 08:00–11:00
01.05.2021 zavřeno
08.05.2021 zavřeno

Czpočítače

Oldřichovská 2301, 347 01 Tachov, Plzeňský kraj
Czpočítače
Umístění: Nová prodejna s PC
Dostupnost autem: Vlastní areál, před prodejnou vlastní parking
Dostupnost MHD: 20m
Provozní hodiny:
Po–Pá 08:00–11:30, 12:00–14:00

Kožené zboží

Náměstí Republiky 58, 347 01 Tachov, Plzeňský kraj
Kožené zboží
Umístění: Výdejní místo se nachází v prodejně Kožené zboží v Tachově, na Náměstí Republiky 58. Pobočka je vedle Remaxu a tabáku.
Dostupnost autem: Parkovat lze na náměstí.
Dostupnost MHD:
Provozní hodiny:
Po–Pá 09:00–16:00
So 09:00–11:00
01.05.2021 zavřeno
08.05.2021 zavřeno

Obuv M + A

Zámecká 2111, 347 01 Tachov, Plzeňský kraj
Obuv M + A
Umístění: Pobočka se nachází v prodejně OBUV M + A v Obchodním centru Kaskády. Nejbližší vstup je vchodem k Albertu, od Katastru nemovitostí.
Dostupnost autem: U obchodního centra lze snadno zaparkovat na parkovištích.
Dostupnost MHD: Autobusové stanice Poliklinika a Hornická ZŠ.
Provozní hodiny:
Po–Pá 12:00–15:00

Směnárna Tachov

Sokolovská 2164, 347 01 Tachov, Plzeňský kraj
Směnárna Tachov
Umístění: Pobočka se nachází ve Směnárně v Tescu Tachov. Před pobočkou lze pohodlně zaparkovat na parkovišti.
Dostupnost autem:
Dostupnost MHD:
Provozní hodiny:
Po–Ne 10:30–18:00
01.05.2021 zavřeno
08.05.2021 zavřeno

Železářství Charouzek

Dolní Předměstí 154, 347 01 Tachov, Plzeňský kraj
Železářství Charouzek
Umístění: Výdejní místo se nachází v Železářství CHAROUZEK v Tachově, Dolní Předměstí 154.
Dostupnost autem: Před pobočkou lze pohodlně zaparkovat.
Dostupnost MHD: Nedaleko pobočky je zastávka "Tachov - U Rybeny".
Provozní hodiny:
Po–Pá 08:00–17:00


Pokud vám doručení objednávky přes Zásilkovnu nevyhovuje, využijte služeb České pošty a balíček si nechte poslat domů nebo na poštu. Na jakoukoliv adresu vám zásilku doručíme i prostřednictvím spediční služby DPD.

A jaké koření si můžete u nás koupit a nechat doručit do ? Naše nabídka jednodruhového koření zahrnuje prakticky všechno koření, které vás napadne. Najdete u nás celer semeno, pažitka, cibule smažená, kopr, pomerančová kůra mletá, vanilka bourbon lusk, muškátový ořech mletý, sůl himalájská jemná bílá, křen granule, vanilka tahitensis lusk, bazalka, pepř dlouhý, kardamom zelená zrna, muškátový květ mletý, hořčice černá celá, kardamom mletý, skořice mletá cejlonská, paprika červená sladká maďarská, česnek mletý, sůl himalájská jemná růžová a dalších více než 100 druhů koření. A pokud hledáte oblíbené i neznámé směsi koření, naše nabídka nemůže nikoho nechat chladným. Posuďte sami: sůl mořská s medvědím česnekem, čertovo lejno, asádo, špagety, citrónový bílý pepř, grilovací koření, sůl mořská s rozmarýnem, grilovací koření nepálivé, toskánské koření, dětské grilovací, houbové koření, zabijačkové koření, pepř česnekový, sambal, bramborák, orientální koření, karob kořeněný, rosovické koření, divočina, angula gulášové koření a dalších 100 kořenících směsí.

Ale kořením naše nabídka nekončí. Např. z kávy si můžete vybrat tu nejlepší Arabicu z celého světa jako je guatemala tres maria, papua nová guinea sigri, dominikánská republika, kamerun bamenda, nepál mount everest supreme, kuba lavado, etiopie sidamo lavato, brazílie santos, bolívie santa cruz, zimbabwe chipinge, indonésie bali, tanzánie tanga aa, kolumbie supremo, brazílie fazenda lagoa, nikaragua julieta a, keňa masai aa, mexico altura shg, zambie kabwe aa, peru lavato, ekvádor loja. Nebo raději dáváte přednost čajům?

A i naše nabídka bylinek a bylinných čajů vás musí prostě uchvátit, protože u nás koupíte bylinky od A do Z. Např.: ostropestřec plod, podběl list, pelyněk nať, sléz list, třezalka, bříza list, mateřídouška, lopuch kořen, dobromysl nať, yzop nať, eukalyptus list, máta peprná nať, kontryhel nať, kotvičník nať, kondurango kůra, vrbovka nať, dubová kůra, heřmánek květ, jasmín květ, komonice nať.