Kde v Týně nad Vltavou koupím koření, kávu, bylinky nebo čaj?

Ať už v Týně nad Vltavou sháníte jednodruhové koření nebo směsi koření, či potřebujete bylinky, kávu a čaj nebo máte chuť na nějakou tu laskominu, nakupte si v klidu v našem e-shopu a objednávku vám rádi doručíme buď prostřednictví služby Zásilkovna, což je nejlevnější způsob, jak zboží po Týně nad Vltavou doručit nebo můžete samozřejmě využít doručovacích služeb České pošty a DPD (více informací a ceny dopravy)


Obchody v Týně nad Vltavou, do kterých vám objednávku přes Zásilkovnu doručíme jen za 69,- Kč:


BACKER COMPUTER

Jiráskova 762, 375 01 Týn nad Vltavou, Jihočeský kraj
BACKER COMPUTER
Umístění: Pobočka se nachází na ulici Jiráskova, blízko náměstí Míru.
Dostupnost autem: Autem lze zaparkovat přímo před pobočkou.
Dostupnost MHD:
Provozní hodiny:
Po–Pá 08:00–12:00, 13:00–17:00

Elektro Maroušek s.r.o.

Puchmayerova 792, 375 01 Týn nad Vltavou, Jihočeský kraj
Elektro Maroušek s.r.o.
Umístění: Výdejní místo se nachází v prodejně elektra a Tescomy nedaleko křižovatky a Mostecká naproti železnému mostu přes Vltavu. Telefon na prodejnu: 736 724 730
Dostupnost autem: Přes Vltavu, na kruhovém objezdu čtvrtým výjezdem, pod kostelem rovně a před železným mostem po pravé straně se nachází prodejna.
Dostupnost MHD:
Provozní hodiny:
Po–Pá 08:00–16:00
So 08:00–11:00
01.05.2021 zavřeno
08.05.2021 zavřeno

MaxiHit

Veselská 789, 375 01 Týn nad Vltavou, Jihočeský kraj
MaxiHit
Umístění: Výdejní místo nachází v blízkosti autobusové zastávky Hlinecké sídliště v prodejně MaxiHitu, pro celou rodinu.
Dostupnost autem: Parkoviště přímo před výdejním místem.
Dostupnost MHD: Autobusová zastávka Hlinecké sídliště.
Provozní hodiny:
Po–Ne 09:00–17:30
01.05.2021 zavřeno
08.05.2021 zavřeno

Profimex spol. s.r.o.

Horní Brašov 14, 375 01 Týn nad Vltavou, Jihočeský kraj
Profimex spol. s.r.o.
Umístění: Výdejní místo se nachází v obchodě Profimex s pracovními oděvy, obuví a pomůckami, Horní Brašov 14.
Dostupnost autem: Parkování je možné přímo před výdejním místem.
Dostupnost MHD:
Provozní hodiny:
Po–Pá 08:00–17:00

Železářství RUFA

ul.Horní Brašov 257, 375 01 Týn nad Vltavou, Jihočeský kraj
Železářství RUFA
Umístění: Pobočka se nachází v obchodě RUFA (železářství) .
Dostupnost autem: Parkovat lze na parkovišti před obchodem BILLA
Dostupnost MHD:
Provozní hodiny:
Po–Pá 08:00–12:00, 13:00–17:00
So 08:00–11:30
01.05.2021 zavřeno
08.05.2021 zavřeno


Pokud vám doručení objednávky přes Zásilkovnu nevyhovuje, využijte služeb České pošty a balíček si nechte poslat domů nebo na poštu. Na jakoukoliv adresu vám zásilku doručíme i prostřednictvím spediční služby DPD.

A jaké koření si můžete u nás koupit a nechat doručit do ? Naše nabídka jednodruhového koření zahrnuje prakticky všechno koření, které vás napadne. Najdete u nás kopr, nové koření celé, pepř sečuánský mletý, šafrán 0,25 g baňka, saturejka drcená, ajowan, estragon, tymián, citronová tráva, skořice mletá cejlonská, bobkový list mletý, koriandr list, skořice čínská mletá, hořčice bílá celá, sůl mořská hrubá, římský kmín celý, paprika červená pálivá španělská, kerblík, muškátový ořech mletý, koriandr celý a dalších více než 100 druhů koření. A pokud hledáte oblíbené i neznámé směsi koření, naše nabídka nemůže nikoho nechat chladným. Posuďte sami: zvěřina, zdobící koření na gril, kajunské koření, klobásové koření, pepřové koření, čertovo lejno, grilovací bylinky, grilovací koření brazílie, hřibové koření, koření na čínu, pepř česnekový, vepřová na kmíně, pomerančový pepř jemný, špagety, kořenová zelenina, argentina gril, masala na ryby, tajemství čínského mistra, piri-piri, paela a dalších 100 kořenících směsí.

Ale kořením naše nabídka nekončí. Např. z kávy si můžete vybrat tu nejlepší Arabicu z celého světa jako je zimbabwe chipinge, zambie kabwe aa, honduras marcala maresol, kuba lavado, brazílie fazenda lagoa, kolumbie supremo, papua nová guinea sigri, káva bez kofeinu, kamerun bamenda, nepál mount everest supreme, ekvádor loja, tanzánie tanga aa, indonésie bali, kostarika tarazzu, panama don pepe, bolívie santa cruz, guatemala tres maria, peru lavato, keňa masai aa, mexico altura shg. Nebo raději dáváte přednost čajům?

A i naše nabídka bylinek a bylinných čajů vás musí prostě uchvátit, protože u nás koupíte bylinky od A do Z. Např.: komonice nať, eukalyptus list, bříza list, pelyněk nať, fenykl, rakytník plod, zlatobýl nať, dobromysl nať, mateřídouška, divizna květ, kotvičník nať, smetanka kořen, kontryhel nať, kopřiva list, puškvorec kořen, šalvěj, reveň kořen neloupaný, kostival, meduňka, jasmín květ.