Kde v Rožnově pod Radhoštěm koupím koření, kávu, bylinky nebo čaj?

Ať už v Rožnově pod Radhoštěm sháníte jednodruhové koření nebo směsi koření, či potřebujete bylinky, kávu a čaj nebo máte chuť na nějakou tu laskominu, nakupte si v klidu v našem e-shopu a objednávku vám rádi doručíme buď prostřednictví služby Zásilkovna, což je nejlevnější způsob, jak zboží po Rožnově pod Radhoštěm doručit nebo můžete samozřejmě využít doručovacích služeb České pošty a DPD (více informací a ceny dopravy)


Obchody v Rožnově pod Radhoštěm, do kterých vám objednávku přes Zásilkovnu doručíme jen za 69,- Kč:


ADO - móda a hezké dárky

Nádražní 2181, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm, Zlínský kraj
ADO - móda a hezké dárky
Umístění: Výdejna Zásilkovny je umístěna v dvoupatrovém obchodě s dárky a módou přímo naproti kostelu (případně naproti prodejně Intersportu), cca 80 m od náměstí. Jedná se o hnědými obklady obloženou budovu s velkými výlohami, výdejna je umístěna v přízemí v obchodě s dárky.
Dostupnost autem: Parkovat lze v okolí pobočky.
Dostupnost MHD:
Provozní hodiny:
Po–Pá 09:00–16:30
So 09:00–12:00
01.05.2021 zavřeno
08.05.2021 zavřeno

ALL4COMP

Hradišťko 588, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm, Zlínský kraj
ALL4COMP
Umístění: Výdejní místo je umístěno v prodějne Mironetu ALL4COMP v ulici Hradišťko 588.
Dostupnost autem: Parkovat je možné přímo před prodejnou.
Dostupnost MHD:
Provozní hodiny:
Po–Pá 09:00–12:00, 13:00–17:00

Cyklo Petyša

Tyršovo nábř. 539, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm, Zlínský kraj
Cyklo Petyša
Umístění: Výdejní místo je umístěné na křižovatce Meziříčská a Tyršovo nábřeží v obchodě Cyklo Petyša.
Dostupnost autem: Parkovat lze přímo u prodejny.
Dostupnost MHD:
Provozní hodiny:
Po–Pá 09:00–17:00

LED-Produkty

Bayerova 62, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm, Zlínský kraj
LED-Produkty
Umístění: Výdejní místo se nachází v prodejně LED-produkty (1.patro), která sídlí naproti bývalé prodejny nábytek Kramolišov, nynějšího železářství.
Dostupnost autem: Poblíž výdejního místa lze zaparkovat na několika přilehlých parkovištích.
Dostupnost MHD: Před výdjním místem se nachází zastávka Rožnov pod Radhoštěm, u náměstí.
Provozní hodiny:
Po–Pá 08:00–12:00, 13:00–17:00

Neon-Elektronika

Nerudova 141, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm, Zlínský kraj
Neon-Elektronika
Umístění: Výdejní místo je umístěně v provozovně obchodu Neon Elektronika v ulici Nerudova 141, Majerův dvůr.
Dostupnost autem: Parkovat lze v okolí obchodu.
Dostupnost MHD:
Provozní hodiny:
Po–Pá 09:00–12:00, 14:00–17:00
So 09:00–12:00
01.05.2021 zavřeno
08.05.2021 zavřeno

Od místních, Čerstvé potraviny

Frenštátská 2683, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm, Zlínský kraj
Od místních, Čerstvé potraviny
Umístění: Výdejní místo je umístěné v obchodě "Od místních" s prodejem čerstvých potravin.
Dostupnost autem: Parkovat lze přímo před prodejnou.
Dostupnost MHD:
Provozní hodiny:
Po–Pá 07:00–18:00
So 07:00–11:00
01.05.2021 zavřeno
08.05.2021 zavřeno

VA-MODELS

Televizní 2618, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm, Zlínský kraj
VA-MODELS
Umístění: Pobočka se nachází nedaleko Rožnovského sídliště Koryčanské paseky a autobusového/vlakového nádraží v bývalém průmyslovém areálu Tesla, budova Rotumo.
Dostupnost autem: Jedete-li z Valašského Meziříčí, na začátku Rožnova se dáte vlevo, přes železniční přejezd a vjedete do bývalého průmyslového areálu Tesly. V areálu se dáte na první křižovatce vpravo a po 140m ihned první odbočkou opět vpravo kdy se po 40m, po levé straně, nachází budova Rotumo, kde sídlí naše pobočka V areálu je místo pobočky směrováno šipkami a velkoformátovým poutačem s označením VA-MODELS. Jedete-li z centra Rožnova, máte 2 možnosti 1) na křižovatce (centrum – Valašské Meziříčí) se dáte vlevo. Pojedete okolo autobusového a vlakového nádraží, minete čerpací stanici OMW a po cca.400m se dáte vpravo, přejedete železniční přejezd a vjedete do bývalého průmyslového areály Tesly. V areálu se dáte na první křižovatce vpravo a poté ihned první odbočkou opět vpravo kdy se po 40m, po levé straně, nachází budova Rotumo, kde sídlí naše pobočka V areálu je místo pobočky směrováno šipkami a velkoformátovým poutačem s označením VA-MODELS. 2) křižovatku (centrum – Valašské Meziříčí) projedete rovně a po cca 200m se dáte vlevo, okolo restauračního zařízení Rosava (ul.1.Máje). Pojedete stále rovně, až minete nákupní zónu s čerpací stanici Benzina a vjedete do průmyslového areálu Tesla. Zde se dáte první odbočkou vlevo a po 40m opět vlevo, přijedete před budovu Rotumo, kde sídlí naše pobočka. V areálu je místo pobočky směrováno šipkami a velkoformátovým poutačem s
Dostupnost MHD: Zastávka 1.Máje: Půjdete vlevo a po 100m vejdete do průmyslového areálu Tesla, jděte stále rovně (300m) a odbočte vlevo, po 40m opět vlevo a před Vámi se již, ve vzdálenosti 80m, nachází velkoformátový poutač naší společnosti (VA-MODELS). Vejděte to vchodu, po pravé straně poutače. Nacházíme se v 1 podlaží (osobní výtah, schodiště). Zastávka u Trati: Jděte směrem do bývalého průmyslového areálu Tesla a po 200m je křižovatka, kde se dejte vpravo. Po 170m odbočte opět vpravo, po 40m vlevo a před Vámi se již, ve vzdálenosti 80m, nachází velkoformátový poutač naší společnosti (VA-MODELS). Vejděte to vchodu, po pravé straně poutače. Nacházíme se v 1 podlaží (osobní výtah, schodiště). Hlavní autobusové nádraží: Vyjděte směrem k Valašskému Meziříčí, podél nákupního centra (Lidl, Bila), po 250m, před benzínovou pumpu OMW, odbočte vpravo a projděte železničním podchodem a jděte rovně až k benzínové pumpě Benzina (240m), jste u průmyslového areálu Tesla, jděte vlevo, do areálu a po 300m odbočte vlevo, po 40m opět vlevo a před Vámi se již, ve vzdálenosti 80m, nachází velkoformátový poutač naší společnosti (VA-MODELS). Vejděte to vchodu, po pravé straně poutače. Nacházíme se v 1 podlaží (osobní výtah, schodiště). Pro informaci, v budově sídlí i Pneuservis a prodejna/výroba nábytku
Provozní hodiny:
Po–Út,Čt–Pá 09:00–11:00, 12:00–15:00
St 09:00–11:00, 12:00–16:00


Pokud vám doručení objednávky přes Zásilkovnu nevyhovuje, využijte služeb České pošty a balíček si nechte poslat domů nebo na poštu. Na jakoukoliv adresu vám zásilku doručíme i prostřednictvím spediční služby DPD.

A jaké koření si můžete u nás koupit a nechat doručit do ? Naše nabídka jednodruhového koření zahrnuje prakticky všechno koření, které vás napadne. Najdete u nás saturejka drcená, kurkuma drcená, hořčice černá celá, kajenský pepř, sumah, paprika červená pálivá španělská, chilli kroužky, pískavice celá, celer list, cibule smažená, pepř dlouhý, česnek granulát, muškátový ořech celý, ajowan, celer semeno, kopr, pepř bílý celý, paprika červená sladká španělská, anýz celý, chilli papričky celé a dalších více než 100 druhů koření. A pokud hledáte oblíbené i neznámé směsi koření, naše nabídka nemůže nikoho nechat chladným. Posuďte sami: grilovací koření, houbové koření, vepřová na kmíně, divočina, kari thajské, angula gulášové koření, pomerančový pepř jemný, čubrica jemná, karob kořeněný, dátá chai masála, zvěřina, kořenová zelenina, paela, čubrica hrubá, bylinky do polévky, koření pěti vůní, bruschetta sýrová, čarodějka, citrónový bílý pepř, barbecue se zeleným pepřem a dalších 100 kořenících směsí.

Ale kořením naše nabídka nekončí. Např. z kávy si můžete vybrat tu nejlepší Arabicu z celého světa jako je zambie kabwe aa, nepál mount everest supreme, etiopie sidamo lavato, tanzánie tanga aa, indonésie bali, bolívie santa cruz, panama don pepe, malawi plus pamwamba aa, dominikánská republika, káva bez kofeinu, kolumbie supremo, kuba lavado, kamerun bamenda, kostarika tarazzu, guatemala tres maria, honduras marcala maresol, brazílie santos, mexico altura shg, papua nová guinea sigri, keňa masai aa. Nebo raději dáváte přednost čajům?

A i naše nabídka bylinek a bylinných čajů vás musí prostě uchvátit, protože u nás koupíte bylinky od A do Z. Např.: řepík nať, brusinka list, kondurango kůra, divizna květ, pelyněk nať, třezalka, čekanka nať, meduňka, benedikt nať, vilcacora kočičí dráp, dubová kůra, sléz list, sléz květ, kopřiva list, yzop nať, jitrocel list, měsíček lékařský, šípek celý, vrbovka nať, zlatobýl nať.