Kde v Radnici koupím koření, kávu, bylinky nebo čaj?

Ať už v Radnici sháníte jednodruhové koření nebo směsi koření, či potřebujete bylinky, kávu a čaj nebo máte chuť na nějakou tu laskominu, nakupte si v klidu v našem e-shopu a objednávku vám rádi doručíme buď prostřednictví služby Zásilkovna, což je nejlevnější způsob, jak zboží po Radnici doručit nebo můžete samozřejmě využít doručovacích služeb České pošty a DPD (více informací a ceny dopravy)


Obchody v Radnici, do kterých vám objednávku přes Zásilkovnu doručíme jen za 69,- Kč:


Textil-keramika

Nám. K. Šternberka 533, 338 28 Radnice, Plzeňský kraj
Textil-keramika
Umístění: Pobočka se nachízí v prodejně Textil-keramika v Radnicích na Náměstí Kašpara Štenrberka. Před pobočkou lze pohodlně zaparkovat.
Dostupnost autem:
Dostupnost MHD:
Provozní hodiny:
Po–Pá 13:00–16:00


Pokud vám doručení objednávky přes Zásilkovnu nevyhovuje, využijte služeb České pošty a balíček si nechte poslat domů nebo na poštu. Na jakoukoliv adresu vám zásilku doručíme i prostřednictvím spediční služby DPD.

A jaké koření si můžete u nás koupit a nechat doručit do ? Naše nabídka jednodruhového koření zahrnuje prakticky všechno koření, které vás napadne. Najdete u nás a dalších více než 100 druhů koření. A pokud hledáte oblíbené i neznámé směsi koření, naše nabídka nemůže nikoho nechat chladným. Posuďte sami: a dalších 100 kořenících směsí.

Ale kořením naše nabídka nekončí. Např. z kávy si můžete vybrat tu nejlepší Arabicu z celého světa jako je . Nebo raději dáváte přednost čajům?

A i naše nabídka bylinek a bylinných čajů vás musí prostě uchvátit, protože u nás koupíte bylinky od A do Z. Např.: .