Kde v Pacově koupím koření, kávu, bylinky nebo čaj?

Ať už v Pacově sháníte jednodruhové koření nebo směsi koření, či potřebujete bylinky, kávu a čaj nebo máte chuť na nějakou tu laskominu, nakupte si v klidu v našem e-shopu a objednávku vám rádi doručíme buď prostřednictví služby Zásilkovna, což je nejlevnější způsob, jak zboží po Pacově doručit nebo můžete samozřejmě využít doručovacích služeb České pošty a DPD (více informací a ceny dopravy)


Obchody v Pacově, do kterých vám objednávku přes Zásilkovnu doručíme jen za 69,- Kč:


AZ shop - oblečení, smíšené zboží

Myslíkova 74, 395 01 Pacov, Kraj Vysočina
AZ shop - oblečení, smíšené zboží
Umístění: Pobočka se nachází nedaleko náměstí Svobody.
Dostupnost autem: Na náměstí je velké parkoviště.
Dostupnost MHD: Zastávka autobusu Pacov, Poláček.
Provozní hodiny:
Po–Pá 08:30–12:00, 13:00–16:00
So 08:30–11:00, 13:00–16:00
01.05.2021 zavřeno
08.05.2021 zavřeno

Drogerie Šiman-Trafika

Žižkova 255, 395 01 Pacov, Kraj Vysočina
Drogerie Šiman-Trafika
Umístění: Pobočka se nachází naproti obchodu Penny Market. Na tomto výdejním místě budete rychle obslouženi. Tip: Můžete zde také zakoupit nejen drogerii a krmiva, ale také i barvy a laky.
Dostupnost autem: Zaparkujete na parkovišti přes ulici.
Dostupnost MHD:
Provozní hodiny:
Po–Pá 07:00–17:00
So 07:00–11:30
01.05.2021 zavřeno
08.05.2021 zavřeno

Harmonie - zdravá výživa

Jana Autengrubera 167, 395 01 Pacov, Kraj Vysočina
Harmonie - zdravá výživa
Umístění: Výdejní místo se nachází cca 20 m od náměstí Svobody, na ulici Jana Autengrubera v obchodě Harmonie - zdravá výživa.
Dostupnost autem: Zaparkovat lze naproti obchodu, na druhé straně ulice.
Dostupnost MHD:
Provozní hodiny:
Po–Pá 10:30–16:00

Potraviny za babku

Myslíkova 66, 395 01 Pacov, Kraj Vysočina
Potraviny za babku
Umístění: Výdejní místo se nachází v prodejně potravin.
Dostupnost autem: Ano.
Dostupnost MHD:
Provozní hodiny:
Po–Pá 07:00–17:00
So 07:30–11:00
01.05.2021 zavřeno
08.05.2021 zavřeno


Pokud vám doručení objednávky přes Zásilkovnu nevyhovuje, využijte služeb České pošty a balíček si nechte poslat domů nebo na poštu. Na jakoukoliv adresu vám zásilku doručíme i prostřednictvím spediční služby DPD.

A jaké koření si můžete u nás koupit a nechat doručit do ? Naše nabídka jednodruhového koření zahrnuje prakticky všechno koření, které vás napadne. Najdete u nás muškátový ořech mletý, bazalka, fenykl mletý, kerblík, paprika červená pálivá maďarská, pepř sečuánský celý, kajenský pepř, česnek mletý, česnek plátky, skořice mletá cejlonská, ajowan, hořčice bílá celá, zázvor celý, rozmarýn, zázvor mletý, vanilka bourbon lusk, římský kmín celý, chilli habanero mleté, sůl mořská jemná, chilli naga bhut jolokia a dalších více než 100 druhů koření. A pokud hledáte oblíbené i neznámé směsi koření, naše nabídka nemůže nikoho nechat chladným. Posuďte sami: klobásové koření, grilovací koření panama, mleté maso bylinkové, angula gulášové koření, arabské koření, bylinky s cibulkou, koření na ryby, divočina, paštikové koření, sůl kouřová, zdobící koření à la francie, grilovací koření provence, pomerančový pepř jemný, perníkové koření, kari thajské, skopová pečeně, kari madras, zdobící koření pepřové, vepřová na kmíně, sůl mořská s rozmarýnem a dalších 100 kořenících směsí.

Ale kořením naše nabídka nekončí. Např. z kávy si můžete vybrat tu nejlepší Arabicu z celého světa jako je zambie kabwe aa, tanzánie tanga aa, brazílie santos, mexico altura shg, dominikánská republika, papua nová guinea sigri, malawi plus pamwamba aa, kuba lavado, ekvádor loja, panama don pepe, indonésie bali, zimbabwe chipinge, honduras marcala maresol, brazílie fazenda lagoa, bolívie santa cruz, keňa masai aa, guatemala tres maria, peru lavato, nepál mount everest supreme, kolumbie supremo. Nebo raději dáváte přednost čajům?

A i naše nabídka bylinek a bylinných čajů vás musí prostě uchvátit, protože u nás koupíte bylinky od A do Z. Např.: smetanka kořen, sena list, jasmín květ, brusinka list, hořec kořen, vilcacora kočičí dráp, měsíček lékařský, podběl list, třezalka, heřmánek květ, lopuch kořen, kotvičník nať, kopřiva list, hloh, řepík nať, meduňka, dobromysl nať, mateřídouška, puškvorec kořen, sléz list.