Kde v Písku koupím koření, kávu, bylinky nebo čaj?

Ať už v Písku sháníte jednodruhové koření nebo směsi koření, či potřebujete bylinky, kávu a čaj nebo máte chuť na nějakou tu laskominu, nakupte si v klidu v našem e-shopu a objednávku vám rádi doručíme buď prostřednictví služby Zásilkovna, což je nejlevnější způsob, jak zboží po Písku doručit nebo můžete samozřejmě využít doručovacích služeb České pošty a PPL (více informací a ceny dopravy)

Seznam obchodů v Písku, do kterých vám doručíme objednané zboží jen za 59,- Kč

CANAPINO

Pražská 297, 397 01 Písek, Jihočeský kraj
CANAPINO
Umístění: Výdejní místo se nachází nedaleko kruhového objezdu a mostu přes Otavu na Pražském předměstí v prodejně CANAPINO.
Dostupnost autem: Před prodejnou lze zastavit
Dostupnost MHD:
Provozní hodiny:
Po–Pá 09:00–12:00, 13:00–17:00

Hudební nástroje a GAMER

Smetanova 79, 397 01 Písek, Jihočeský kraj
Hudební nástroje a GAMER
Umístění: Výdejní místo se nachází v ulici Smetanova v blízkosti Alšova náměstí.
Dostupnost autem: Možnost parkování na Alšově náměstí.
Dostupnost MHD: Nejbližší dostupnost vlakem na vlakové nádraží Písek město.
Provozní hodiny:
Po–Pá 09:00–12:00, 12:30–17:00
So 09:00–12:00

Pepe Jeans

Žižkova třída 244/7, 397 01 Písek, Jihočeský kraj
Pepe Jeans
Umístění: Výdejní místo se nachází v prodejně Pepe Jeans na Žižkové ulici
Dostupnost autem: Před výdejním místem je možnost zaparkovat.
Dostupnost MHD:
Provozní hodiny:
Po–Pá 09:30–16:30
So 09:30–12:00

SKLADPROESHOP.cz

Krokova 320, 397 01 Písek, Jihočeský kraj
SKLADPROESHOP.cz
Umístění: Výdejní místo se nachází v Bytové novostavbě, přízemí (vchod B1). Před vstupem nutné zazvonit na zvonek - SKLADPROESHOP.CZ
Dostupnost autem: Možnost parkování přímo před výdejním místem.
Dostupnost MHD: Vlaková zastávka Písek.
Provozní hodiny:
Po–Pá 07:00–15:00

Úklidové služby

U Hřebčince 2536, 397 01 Písek, Jihočeský kraj
Úklidové služby
Umístění: Výdejní místo se nachází u silnice z Písku na Semice cca 200m za Zemským hřebčincem na pravé straně. Na budově je velký nápis "Úklidové služby".
Dostupnost autem: Před výdejním místem lze zaparkovat.
Dostupnost MHD:
Provozní hodiny:
Po–Pá 07:00–15:30


Pokud vám doručení objednávky přes Zásilkovnu nevyhovuje, využijte služeb České pošty a balíček si nechte poslat domů nebo na poštu. Na jakoukoliv adresu vám zásilku doručíme i prostřednictvím spediční služby PPL.

A jaké koření si můžete u nás koupit a nechat doručit do ? Naše nabídka jednodruhového koření zahrnuje prakticky všechno koření, které vás napadne. Najdete u nás levandulový květ, vanilka tahitensis lusk, římský kmín celý, pepř kubebový, kardamom zelená zrna, estragon, pepř zelený mletý, muškátový ořech celý, citronová tráva, pepř černý celý, sůl mořská hrubá, tymián, pepř růžový (červený) celý, jalovec celý, hořčice bílá celá, česnek granulát, zázvor celý, kurkuma drcená, oregano, kurkuma a dalších více než 100 druhů koření. A pokud hledáte oblíbené i neznámé směsi koření, naše nabídka nemůže nikoho nechat chladným. Posuďte sami: pracharanda polévková, losos, garam masala, argentina gril, čertovo lejno, valencie, sůl mořská citronová, houbové koření, mleté maso bylinkové, dětenické koření, grilovací koření nepálivé, tandoori masala červená, arabské koření, koření pěti vůní, sůl mořská černá, chlebové koření, sůl mořská uzená, cibulový pepř, bylinky do polévky, pepřové koření a dalších 100 kořenících směsí.

Ale kořením naše nabídka nekončí. Např. z kávy si můžete vybrat tu nejlepší Arabicu z celého světa jako je mexico altura shg, papua nová guinea sigri, panama don pepe, etiopie sidamo lavato, zimbabwe chipinge, tanzánie tanga aa, peru lavato, guatemala tres maria, kamerun bamenda, kuba lavado, nepál mount everest supreme, ekvádor loja, indonésie bali, nikaragua julieta a, brazílie fazenda lagoa, brazílie santos, káva bez kofeinu, zambie kabwe aa, keňa masai aa, kostarika tarazzu. Nebo raději dáváte přednost čajům?

A i naše nabídka bylinek a bylinných čajů vás musí prostě uchvátit, protože u nás koupíte bylinky od A do Z. Např.: vrba kůra, měsíček lékařský celé květy, ibišek súdánský, sléz květ, komonice nať, reveň kořen neloupaný, šípek řezaný, přeslička, řebříček nať, třapatka, puškvorec kořen, dubová kůra, zemědým nať, černý bez květ, benedikt nať, eleutherokok kořen, šípek celý, fenykl, maliník list, vrbovka nať.