Kde v Novém Jičíně koupím koření, kávu, bylinky nebo čaj?

Ať už v Novém Jičíně sháníte jednodruhové koření nebo směsi koření, či potřebujete bylinky, kávu a čaj nebo máte chuť na nějakou tu laskominu, nakupte si v klidu v našem e-shopu a objednávku vám rádi doručíme buď prostřednictví služby Zásilkovna, což je nejlevnější způsob, jak zboží po Novém Jičíně doručit nebo můžete samozřejmě využít doručovacích služeb České pošty a PPL (více informací a ceny dopravy)

Seznam obchodů v Novém Jičíně, do kterých vám doručíme objednané zboží jen za 59,- Kč

JASO- elektro

K Nemocnici 2275/49, 741 01 Nový Jičín, Moravskoslezský kraj
JASO- elektro
Umístění: Výdejní místo se nachází v prodejně elektra Jaso asi 60m od nákupního střediska, 500m od Kauflandu, 300m od Nemocnice.
Dostupnost autem: Před výdejním místem lze zdrama zaparkovat.
Dostupnost MHD: Poblíž se nachází zastávka Nový Jičín, nemocnice a Nový Jičín, Pod Skalkou, Kaufland.
Provozní hodiny:
Po–Pá 07:00–16:00

KASVO Nábytek

Palackého 697/1, 741 01 Nový Jičín, Moravskoslezský kraj
KASVO Nábytek
Umístění: Výdejní místo se nachází v prodejně nábytku KASVO v 1. patře. Využít lze vchod od hlavní cesty, případně pokud přijedete autem vchod ze dvora.
Dostupnost autem: Zaparkovat můžete zdarma vedle nebo za budovou.
Dostupnost MHD: Poblíž výdejního místa se nachází zastávka Nový Jičín, aut.nádr.
Provozní hodiny:
Po–Pá 09:00–16:30
So 09:00–11:30

PePe Hair & Beauty

Úzká 2012/13, 741 01 Nový Jičín, Moravskoslezský kraj
PePe Hair & Beauty
Umístění: Výdejní místo se nachází v prodejně PePe Hair & Beauty. Dům je v centru města, vstup přímo z ulice, 100m od náměstí a přímo u největšího parkoviště v centru města (30m), kde jsou 2 hodiny parkování zdarma.
Dostupnost autem: Parkoviště přímo před prodejnou.
Dostupnost MHD:
Provozní hodiny:
Po–Pá 08:00–12:00, 12:30–16:30

Second hand

Beskydská 319/664, 741 01 Nový Jičín, Moravskoslezský kraj
Second hand
Umístění: Výdejní místo se nachází v Second handu. U hlavní cesty naleznete cedule, které Vás navědou k prodejně.
Dostupnost autem: Před výdejním místem lze zaparkovat.
Dostupnost MHD:
Provozní hodiny:
Po–Pá 09:00–17:00
So 09:00–11:00

Vinotéka Kovář

Žerotínova 8, 741 01 Nový Jičín, Moravskoslezský kraj
Vinotéka Kovář
Umístění: Pobočka se nachází v historické části centra poblíž náměstí ve vinotéce.
Dostupnost autem: Historické centrum města. Přímo před pobočkou lze zastavit, pro naložení zásilky, ale ne parkovat. Mezi 12 a 17 je vjezd do těchto míst zpoplatněn.
Dostupnost MHD:
Provozní hodiny:
Po–Pá 11:00–20:00
So 08:00–11:30

Zdravá výživa Via Naturae

Hřbitovní 1346/11, 741 01 Nový Jičín, Moravskoslezský kraj
Zdravá výživa Via Naturae
Umístění: Výdejní místo se nachází ve zdravé výživě Via Naturae vedle zastávky Nový Jičín, Hřbitovní, nákupní středisko.
Dostupnost autem: V okolí výdejního místa se nachází dostatek parkovacích míst.
Dostupnost MHD: U výdejního místa se nachází zastávka Nový Jičín, Hřbitovní, nákupní středisko.
Provozní hodiny:
Po–Pá 08:00–18:00
So 09:00–12:00


Pokud vám doručení objednávky přes Zásilkovnu nevyhovuje, využijte služeb České pošty a balíček si nechte poslat domů nebo na poštu. Na jakoukoliv adresu vám zásilku doručíme i prostřednictvím spediční služby PPL.

A jaké koření si můžete u nás koupit a nechat doručit do ? Naše nabídka jednodruhového koření zahrnuje prakticky všechno koření, které vás napadne. Najdete u nás pažitka, anýz mletý, sůl hrubozrnná, muškátový květ celý, kari listy, pískavice mletá, hřebíček celý, pepř černý mletý, česnek mletý, cibule sušená, sumah, koriandr mletý, bobkový list celý, kajenský pepř, pepř sečuánský mletý, pepř kubebový, kmín český celý, bobkový list mletý, paprika červená sladká španělská, oregano a dalších více než 100 druhů koření. A pokud hledáte oblíbené i neznámé směsi koření, naše nabídka nemůže nikoho nechat chladným. Posuďte sami: bramborák, rosovické koření, arabské koření, zdobící koření à la francie, zaziki, sůl mořská s medvědím česnekem, grilovaná zelenina, angula gulášové koření, špagety, valencie, pepřové koření, pracharanda papriková, glutasůl, paela, gyros, rybí speciál, amazonia gril, pizza, bylinky do polévky, salátové koření a dalších 100 kořenících směsí.

Ale kořením naše nabídka nekončí. Např. z kávy si můžete vybrat tu nejlepší Arabicu z celého světa jako je brazílie fazenda lagoa, ekvádor loja, dominikánská republika, nepál mount everest supreme, kolumbie supremo, panama don pepe, indonésie bali, keňa masai aa, bolívie santa cruz, zimbabwe chipinge, etiopie sidamo lavato, guatemala tres maria, zambie kabwe aa, káva bez kofeinu, tanzánie tanga aa, nikaragua julieta a, brazílie santos, mexico altura shg, kuba lavado, kolumbie excelso. Nebo raději dáváte přednost čajům?

A i naše nabídka bylinek a bylinných čajů vás musí prostě uchvátit, protože u nás koupíte bylinky od A do Z. Např.: yzop nať, vrba kůra, dubová kůra, přeslička, sena list, lékořice kořen, lípa květ, maliník list, lapacho, hořec kořen, bříza list, pelyněk nať, jasmín květ, zlatobýl nať, gotu kola nať, třapatka, čekanka nať, měsíček lékařský, mateřídouška, šípek celý.