Kde v Novém Bydžově koupím koření, kávu, bylinky nebo čaj?

Ať už v Novém Bydžově sháníte jednodruhové koření nebo směsi koření, či potřebujete bylinky, kávu a čaj nebo máte chuť na nějakou tu laskominu, nakupte si v klidu v našem e-shopu a objednávku vám rádi doručíme buď prostřednictví služby Zásilkovna, což je nejlevnější způsob, jak zboží po Novém Bydžově doručit nebo můžete samozřejmě využít doručovacích služeb České pošty a PPL (více informací a ceny dopravy)

Seznam obchodů v Novém Bydžově, do kterých vám doručíme objednané zboží jen za 59,- Kč

Langr a Vaníček - elektrozávod

Třída ČSA 7, 504 01 Nový Bydžov, Královéhradecký kraj
Langr a Vaníček - elektrozávod
Umístění: Prodejna Elektra Lang a Vaníček je umístěna na Třídě ČSA, prodejna má velmi výraznou žlutou výlohu. Lze zaparkovat na blízkém parkovišti.
Dostupnost autem: ano
Dostupnost MHD:
Provozní hodiny:
Po–Pá 08:00–17:00
So 08:30–11:30
05.07.2019–06.07.2019 zavřeno

Zlatnictví Zezulová

ul. 28. října 1644, 504 01 Nový Bydžov, Královéhradecký kraj
Zlatnictví Zezulová
Umístění: Pobočka se nachází na hlavní třídě, vedoucí z náměstí směrem na Smidary a na Jičín. Jedná se o Zlatnictví a cestovní agentura paní Zezulové. Vchod do prodejny je z hlavní třídy B. Smetany.
Dostupnost autem: Jedete-li autem z hlavního náměstí směrem na Jičín, je to rohový dům vlevo, na křížovatce ulice 28. října s třídou B. Smetany. Pohodlně zaparkujete přímo před vchodem.
Dostupnost MHD:
Provozní hodiny:
Po–Pá 09:00–12:00, 14:00–17:00
So 09:00–11:00
05.07.2019–06.07.2019 zavřeno


Pokud vám doručení objednávky přes Zásilkovnu nevyhovuje, využijte služeb České pošty a balíček si nechte poslat domů nebo na poštu. Na jakoukoliv adresu vám zásilku doručíme i prostřednictvím spediční služby PPL.

A jaké koření si můžete u nás koupit a nechat doručit do ? Naše nabídka jednodruhového koření zahrnuje prakticky všechno koření, které vás napadne. Najdete u nás nové koření mleté, sůl himalájská jemná růžová, paprika červená pálivá maďarská, rozmarýn, vanilka bourbon mletá, hořčice bílá mletá, bazalka, fenykl mletý, galgán kořen mletý, cibule sušená, skořice mletá cejlonská, sůl mořská hrubá, hřebíček mletý, paprika zelená granulovaná, muškátový ořech celý, hořčice černá celá, chilli habanero mleté, badyán mletý, cibule smažená, pepř kubebový a dalších více než 100 druhů koření. A pokud hledáte oblíbené i neznámé směsi koření, naše nabídka nemůže nikoho nechat chladným. Posuďte sami: ratatouille, pepř barevný, perníkové koření, angula gulášové koření, grilovací koření, asádo, koření na kuře, čubrica jemná, grilovací koření nepálivé, čubrica hrubá, divočina, pařížský pepř, sůl mořská s medvědím česnekem, kari madras, paštikové koření, americké brambory, bruschetta bylinková, buffalo grilovací koření, sůl mořská s rozmarýnem, bruschetta sýrová a dalších 100 kořenících směsí.

Ale kořením naše nabídka nekončí. Např. z kávy si můžete vybrat tu nejlepší Arabicu z celého světa jako je kolumbie supremo, mexico altura shg, keňa masai aa, etiopie sidamo lavato, zimbabwe chipinge, nepál mount everest supreme, malawi plus pamwamba aa, nikaragua julieta a, ekvádor loja, papua nová guinea sigri, dominikánská republika, brazílie santos, kostarika tarazzu, panama don pepe, káva bez kofeinu, peru lavato, bolívie santa cruz, zambie kabwe aa, kuba lavado, kolumbie excelso. Nebo raději dáváte přednost čajům?

A i naše nabídka bylinek a bylinných čajů vás musí prostě uchvátit, protože u nás koupíte bylinky od A do Z. Např.: rakytník plod, reveň kořen neloupaný, kontryhel nať, smetanka list, mateřídouška, máta peprná nať, kostival, eukalyptus list, fenykl, puškvorec kořen, ginkgo list, maliník list, šípek řezaný, sléz květ, lapacho, zemědým nať, lopuch kořen, lípa květ, třapatka, dobromysl nať.