Kde v Novém Městě nad Metují koupím koření, kávu, bylinky nebo čaj?

Ať už v Novém Městě nad Metují sháníte jednodruhové koření nebo směsi koření, či potřebujete bylinky, kávu a čaj nebo máte chuť na nějakou tu laskominu, nakupte si v klidu v našem e-shopu a objednávku vám rádi doručíme buď prostřednictví služby Zásilkovna, což je nejlevnější způsob, jak zboží po Novém Městě nad Metují doručit nebo můžete samozřejmě využít doručovacích služeb České pošty a DPD (více informací a ceny dopravy)


Obchody v Novém Městě nad Metují, do kterých vám objednávku přes Zásilkovnu doručíme jen za 69,- Kč:


Čerp. stanice LPG SAB - Trafo s.r.o.

Nahořanská 414, 549 01 Nové Město nad Metují, Královéhradecký kraj
Čerp. stanice LPG SAB - Trafo s.r.o.
Umístění: Výdejna se nachází v čerpací stanici LPG v areálu společnosti SAB Trafo s.r.o. v Krčíně.
Dostupnost autem: Vjezd do čerp. stanice je z boční ulice U Zvonice.
Dostupnost MHD:
Provozní hodiny:
Po–Pá 08:00–12:00, 12:30–16:00

DROGERIE Jana Kosková

Husovo náměstí 1232, 549 01 Nové Město nad Metují, Královéhradecký kraj
DROGERIE Jana Kosková
Umístění: Pobočka se nachází v Drogerii na začátku podloubí, v jižním rohu Husova náměstí, u výjezdu směrem na Dobrušku. Průčelí domu má 4 okna, modrou fasádu a na ní obrázek muže v cilindru.
Dostupnost autem: Parkovat můžete přímo před prodejnou
Dostupnost MHD:
Provozní hodiny:
Po–Pá 09:00–17:00
So 08:30–11:00
01.05.2021 zavřeno
08.05.2021 zavřeno

KT Laštovic mobilní telefony

Nádražní 32, 549 01 Nové Město nad Metují, Královéhradecký kraj
KT Laštovic mobilní telefony
Umístění: Pobočka se nachází v prodejně mobilních telefonů KT Laštovic v těsné blízkosti autobusového nádraží Nové Město nad Metují.
Dostupnost autem: na chvilku se může zastavit kousek před prodejnou, nebo je na náměstí parkovací placené místo
Dostupnost MHD:
Provozní hodiny:
Po–Pá 09:00–12:00, 13:00–17:00

SELADON kávovary a servis

Havlíčkova 190, 549 01 Nové Město nad Metují, Královéhradecký kraj
SELADON kávovary a servis
Umístění: Pobočka se nachází v Havlíčkově ulici nedaleko nádraží, vedle restaurace U Trunečků a prodejny potravin.
Dostupnost autem: Jedete-li od vlakového nádraží směrem na Jaroměř, za podjezdem vpravo.
Dostupnost MHD: ano
Provozní hodiny:
Po–Pá 08:00–17:00

Teddyho svět

Komenského 104, 549 01 Nové Město nad Metují, Královéhradecký kraj
Teddyho svět
Umístění: Pobočka se nachází na Komenského ulici, přímo proti přechodu pro chodce, naproti České spořitelně.
Dostupnost autem: Parkování před spořitelnou.
Dostupnost MHD:
Provozní hodiny:
Po–Pá 08:30–12:00, 13:00–17:00
So 08:30–12:00
01.05.2021 zavřeno
08.05.2021 zavřeno


Pokud vám doručení objednávky přes Zásilkovnu nevyhovuje, využijte služeb České pošty a balíček si nechte poslat domů nebo na poštu. Na jakoukoliv adresu vám zásilku doručíme i prostřednictvím spediční služby DPD.

A jaké koření si můžete u nás koupit a nechat doručit do ? Naše nabídka jednodruhového koření zahrnuje prakticky všechno koření, které vás napadne. Najdete u nás koriandr mletý, badyán celý, bobkový list celý, pepř zelený mletý, vanilka bourbon lusk, chilli jalapeño kouřové drcené, rajská jablíčka, medvědí česnek, paprika červená sladká maďarská, křen granule, libeček, rozmarýn, sůl hrubozrnná, chilli naga bhut jolokia, kmín český mletý, pepř bílý mletý, zázvor celý, chilli nitě, anýz mletý, koriandr celý a dalších více než 100 druhů koření. A pokud hledáte oblíbené i neznámé směsi koření, naše nabídka nemůže nikoho nechat chladným. Posuďte sami: adamova žebra medová, sůl mořská s rozmarýnem, sůl kouřová, mleté maso paprikové, brazilská kořenící sůl, karob kořeněný, bylinkové máslo, pařížský pepř, citrónový bílý pepř, provensálské koření, špagety, perníkové koření, toskánské koření, grilovací koření brazílie, barbecue se zeleným pepřem, buffalo grilovací koření, koření pěti vůní, masala na ryby, gyros, valencie a dalších 100 kořenících směsí.

Ale kořením naše nabídka nekončí. Např. z kávy si můžete vybrat tu nejlepší Arabicu z celého světa jako je panama don pepe, kolumbie supremo, zambie kabwe aa, keňa masai aa, brazílie santos, brazílie fazenda lagoa, zimbabwe chipinge, bolívie santa cruz, tanzánie tanga aa, nikaragua julieta a, mexico altura shg, nepál mount everest supreme, peru lavato, etiopie sidamo lavato, kolumbie excelso, kuba lavado, malawi plus pamwamba aa, honduras marcala maresol, kamerun bamenda, kostarika tarazzu. Nebo raději dáváte přednost čajům?

A i naše nabídka bylinek a bylinných čajů vás musí prostě uchvátit, protože u nás koupíte bylinky od A do Z. Např.: podběl list, ibišek súdánský, ostropestřec plod, třapatka, brusinka list, měsíček lékařský, reveň kořen neloupaný, hloh, mateřídouška, benedikt nať, černý bez květ, eleutherokok kořen, zlatobýl nať, pelyněk nať, zemědým nať, vrbovka nať, šalvěj, sléz list, eukalyptus list, bříza list.