Kde v Náchodě koupím koření, kávu, bylinky nebo čaj?

Ať už v Náchodě sháníte jednodruhové koření nebo směsi koření, či potřebujete bylinky, kávu a čaj nebo máte chuť na nějakou tu laskominu, nakupte si v klidu v našem e-shopu a objednávku vám rádi doručíme buď prostřednictví služby Zásilkovna, což je nejlevnější způsob, jak zboží po Náchodě doručit nebo můžete samozřejmě využít doručovacích služeb České pošty a PPL (více informací a ceny dopravy)

Seznam obchodů v Náchodě, do kterých vám doručíme objednané zboží jen za 59,- Kč

Cukrárna U Zvonu

Pod Kapličkou 1187, 547 01 Náchod, Královéhradecký kraj
Cukrárna U Zvonu
Umístění: Výdejní místo se nachází v centru sídliště Plhov u hlavní silnice na Červený Kostelec (bývalé pekařství U Zvonu)
Dostupnost autem: Dobrá, parkovat můžete před prodejnou.
Dostupnost MHD: Zastávka Náchod Plhov
Provozní hodiny:
Po–Ne 10:00–18:00

OptikDoDomu

Komenského 266, 547 01 Náchod, Královéhradecký kraj
OptikDoDomu
Umístění: Prodejna se nachází na Komenského ulici, ihned za obytným domem. Parkování možné přímo u prodejny.
Dostupnost autem: ano lze zaparkovat před prodejnou
Dostupnost MHD:
Provozní hodiny:
Po–Pá 09:00–17:00

Pinguin Shop

Běloveská 187, 547 01 Náchod, Královéhradecký kraj
Pinguin Shop
Umístění: V prodejně Pinguin Shop
Dostupnost autem: Provozovna se nachází u hlavního tahu na Polsko. Pět parkovacích míst před prodejnou je rezervováno pro prodejnu Pinguin Shop s.r.o. + dalších 5 parkovacích míst jsou veřejné.
Dostupnost MHD: Hlavní vlakové a autobusové nádraží se nachází, zhruba, 500 m od prodejny
Provozní hodiny:
Po–Pá 09:00–18:00
So 09:00–12:00

PONT Market

Kladská 128, 547 01 Náchod, Královéhradecký kraj
PONT Market
Umístění: Prodejna je umístěna v budově Českých drah, v nádražní hale. Jsou možné dva vstupy.
Dostupnost autem: Parkování u nádraží
Dostupnost MHD: ano
Provozní hodiny:
Po–Ne 06:00–20:00

Tlapnet

Palachova 1741, 547 01 Náchod, Královéhradecký kraj
Tlapnet
Umístění: Výdejní místo se nachází v prodejně CZC - Tlapnet v Palackého ulici , která spojuje Okresní soud a Polikliniku. Jde o budovu býv. telefonní ústředny Telecom.
Dostupnost autem: Dobrá, parkovat lze přímo před prodejnou.
Dostupnost MHD:
Provozní hodiny:
Po–Pá 08:00–11:30, 12:30–17:00

UP&DOWN

Kamenice 133, 547 01 Náchod, Královéhradecký kraj
UP&DOWN
Umístění: Pobočka se nachází na pěší zóně v ulici Kamenice. Nedaleko centra města, vlakového i autobusového nádraží.
Dostupnost autem: Před pobočkou nelze zaparkovat z důvodů pěší zóny.
Dostupnost MHD:
Provozní hodiny:
Po–Pá 09:00–17:00
So 09:00–12:00


Pokud vám doručení objednávky přes Zásilkovnu nevyhovuje, využijte služeb České pošty a balíček si nechte poslat domů nebo na poštu. Na jakoukoliv adresu vám zásilku doručíme i prostřednictvím spediční služby PPL.

A jaké koření si můžete u nás koupit a nechat doručit do ? Naše nabídka jednodruhového koření zahrnuje prakticky všechno koření, které vás napadne. Najdete u nás ajowan, paprika červená pálivá maďarská, cibule mletá, paprika červená pálivá španělská, paprika červená uzená, česnek granulát, kardamom mletý, chilli kroužky, vanilka bourbon lusk, pepř kubebový, pískavice listy, hořčice bílá mletá, kmín český celý, česnek mletý, badyán mletý, bazalka, kardamom zelená zrna, chilli papričky celé, kajenský pepř, sůl himalájská hrubá a dalších více než 100 druhů koření. A pokud hledáte oblíbené i neznámé směsi koření, naše nabídka nemůže nikoho nechat chladným. Posuďte sami: koření na ryby, barbecue, toskánské koření, čubrica jemná, čubrica hrubá, bylinkové máslo, koření na čínu, chlebové koření, grilovací koření provence, pracharanda papriková, grilovací koření brazílie, kari thajské, kari madras, chimichurri, kajunské koření, bambova bylinková sůl, sůl mořská jalapeňo chipotle, sůl mořská s rozmarýnem, zdobící koření pepřové, zdobící koření na gril a dalších 100 kořenících směsí.

Ale kořením naše nabídka nekončí. Např. z kávy si můžete vybrat tu nejlepší Arabicu z celého světa jako je panama don pepe, kostarika tarazzu, kolumbie excelso, káva bez kofeinu, malawi plus pamwamba aa, dominikánská republika, zambie kabwe aa, etiopie sidamo lavato, brazílie santos, guatemala tres maria, mexico altura shg, peru lavato, ekvádor loja, brazílie fazenda lagoa, bolívie santa cruz, keňa masai aa, kolumbie supremo, nepál mount everest supreme, papua nová guinea sigri, indonésie bali. Nebo raději dáváte přednost čajům?

A i naše nabídka bylinek a bylinných čajů vás musí prostě uchvátit, protože u nás koupíte bylinky od A do Z. Např.: jasmín květ, podběl list, benedikt nať, třezalka, kotvičník nať, vilcacora kočičí dráp, ibišek súdánský, kopřiva list, lípa květ, heřmánek květ, měsíček lékařský celé květy, ginkgo list, bříza list, sléz květ, šípek řezaný, jitrocel list, lapacho, šalvěj, smetanka list, vrba kůra.