Kde v Mostu koupím koření, kávu, bylinky nebo čaj?

Ať už v Mostu sháníte jednodruhové koření nebo směsi koření, či potřebujete bylinky, kávu a čaj nebo máte chuť na nějakou tu laskominu, nakupte si v klidu v našem e-shopu a objednávku vám rádi doručíme buď prostřednictví služby Zásilkovna, což je nejlevnější způsob, jak zboží po Mostu doručit nebo můžete samozřejmě využít doručovacích služeb České pošty a PPL (více informací a ceny dopravy)

Seznam obchodů v Mostu, do kterých vám doručíme objednané zboží jen za 59,- Kč

BRIDGE 714

U Stadionu 714/30, 434 01 Most, Ústecký kraj
BRIDGE 714
Umístění: Výdejní místo se nachází v šedé budově v BRIDGE 714 - coworkingové kanceláře a inovační centrum. Nejlepší přístup/příjezd a parkování je z ulice Brněnská. Výdejní místo je v prvním patře, dole zvoňte na zvonek ZÁSILKOVNA.
Dostupnost autem: Parkoviště před budovou.
Dostupnost MHD: Mezi stanicemi Okresní soud a Sever.
Provozní hodiny:
Po–Pá 07:00–14:30
05.07.2019 zavřeno

Cukrárna Bárny

S. K. Neumanna 2089, 434 01 Most, Ústecký kraj
Cukrárna Bárny
Umístění: Výdejní místo se nachází v cukrárně Bárny.
Dostupnost autem: Před prodejnou lze zaparkovat.
Dostupnost MHD: Blízko stanice Pod Resslem
Provozní hodiny:
Po–So 09:00–17:00
Ne 11:00–17:00
05.07.2019–06.07.2019 zavřeno

Hotel Nautico

Čsl. Armády 1284, 434 01 Most, Ústecký kraj
Hotel Nautico
Umístění: Výdejní místo se nachází v hotelu Nautico. Zásilky se vydávají na recepci, vchod s nápisem Hotel, Kavárna/Vinárna.
Dostupnost autem: Za hotelem je parkoviště zdarma.
Dostupnost MHD: 150m od stanice Čsl. armády.
Provozní hodiny:
Po–Pá 10:00–22:00
So–Ne 14:00–22:00
05.07.2019–06.07.2019 zavřeno

Kavárnička MajliSa s dětským koutkem

Javorová 3108, 434 01 Most, Ústecký kraj
Kavárnička MajliSa s dětským koutkem
Umístění: Výdejní místo se nachází v Kavárničce MajliSa s dětským koutkem. V přízemí panelového domu
Dostupnost autem: U výdejního místa lze parkovat
Dostupnost MHD: Blízko stanic Kahan a Aquadrom
Provozní hodiny:
Po–Pá 09:00–18:00
05.07.2019 zavřeno


Pokud vám doručení objednávky přes Zásilkovnu nevyhovuje, využijte služeb České pošty a balíček si nechte poslat domů nebo na poštu. Na jakoukoliv adresu vám zásilku doručíme i prostřednictvím spediční služby PPL.

A jaké koření si můžete u nás koupit a nechat doručit do ? Naše nabídka jednodruhového koření zahrnuje prakticky všechno koření, které vás napadne. Najdete u nás pepř dlouhý, sůl himalájská jemná bílá, pískavice listy, česnek plátky, koriandr mletý, čertovo lejno celé, paprika červená sladká španělská, česnek granulát, chilli kroužky, chilli mleté, rajská jablíčka, kerblík, vanilka bourbon mletá, celer kostka, paprika červená pálivá španělská, chilli jalapeño mleté, kurkuma, pepř bourbonský, cibule sušená, černucha a dalších více než 100 druhů koření. A pokud hledáte oblíbené i neznámé směsi koření, naše nabídka nemůže nikoho nechat chladným. Posuďte sami: italské koření, zaziki, sůl mořská citronová, rosovické koření, biftekové koření, tajemství čínského mistra, grilovaná zelenina, koření na ryby, masala na ryby, brazilská kořenící sůl, amazonia gril, citrónový bílý pepř, barbecue, houbové koření, asádo, piri-piri, chlebové koření, kari indické, kuře na bylinkách, grilovací koření nepálivé a dalších 100 kořenících směsí.

Ale kořením naše nabídka nekončí. Např. z kávy si můžete vybrat tu nejlepší Arabicu z celého světa jako je honduras marcala maresol, brazílie fazenda lagoa, papua nová guinea sigri, ekvádor loja, nepál mount everest supreme, dominikánská republika, etiopie sidamo lavato, zambie kabwe aa, kolumbie supremo, mexico altura shg, panama don pepe, kuba lavado, kamerun bamenda, zimbabwe chipinge, bolívie santa cruz, peru lavato, indonésie bali, keňa masai aa, kostarika tarazzu, kolumbie excelso. Nebo raději dáváte přednost čajům?

A i naše nabídka bylinek a bylinných čajů vás musí prostě uchvátit, protože u nás koupíte bylinky od A do Z. Např.: lékořice kořen, přeslička, lípa květ, měsíček lékařský celé květy, zlatobýl nať, hloh, lopuch kořen, šípek celý, dubová kůra, reveň kořen neloupaný, jasmín květ, eleutherokok kořen, třapatka, mateřídouška, řebříček nať, kotvičník nať, černý rybíz list, heřmánek květ, sporýš nať, sléz list.