Kde v Letovicích koupím koření, kávu, bylinky nebo čaj?

Ať už v Letovicích sháníte jednodruhové koření nebo směsi koření, či potřebujete bylinky, kávu a čaj nebo máte chuť na nějakou tu laskominu, nakupte si v klidu v našem e-shopu a objednávku vám rádi doručíme buď prostřednictví služby Zásilkovna, což je nejlevnější způsob, jak zboží po Letovicích doručit nebo můžete samozřejmě využít doručovacích služeb České pošty a DPD (více informací a ceny dopravy)


Obchody v Letovicích, do kterých vám objednávku přes Zásilkovnu doručíme jen za 69,- Kč:


ALFACHEM s.r.o.

U Koupaliště 119/6, 679 61 Letovice, Jihomoravský kraj
ALFACHEM s.r.o.
Umístění: Pobočka se nachází v kanceláři firmy Alfachem.
Dostupnost autem: Parkování možné přímo před budovou Alfachemu.
Dostupnost MHD:
Provozní hodiny:
Po–Pá 07:30–15:30

Elektro3000

Masarykovo náměstí 1098/3a, 679 61 Letovice, Jihomoravský kraj
Elektro3000
Umístění: Pobočka je umístěna v prodejně mobilů a elektrotechniky na náměstí v blízkosti kruhového objezdu.
Dostupnost autem: Parkování před prodejnou.
Dostupnost MHD: BUS zastávka "Letovice, náměstí" cca 300m.
Provozní hodiny:
Po–Pá 13:00–16:00

Železářství u Bednářů

Masarykovo nám. 42, 679 61 Letovice, Jihomoravský kraj
Železářství u Bednářů
Umístění: Pobočka se nachází na hlavním náměstí v Letovicích.
Dostupnost autem: Z hlavní silnice I/43 z Brna do Svitav odbočte z kruhového objezdu na náměstí. Pobočka je na konci Masarykova náměstí po pravé straně, asi 50 metrů před železničním podjezdem.
Dostupnost MHD: Letovice, autobusová stanice.
Provozní hodiny:
Po–Pá 08:00–12:00, 13:00–16:00
So 08:00–11:00
01.05.2021 zavřeno
08.05.2021 zavřeno


Pokud vám doručení objednávky přes Zásilkovnu nevyhovuje, využijte služeb České pošty a balíček si nechte poslat domů nebo na poštu. Na jakoukoliv adresu vám zásilku doručíme i prostřednictvím spediční služby DPD.

A jaké koření si můžete u nás koupit a nechat doručit do ? Naše nabídka jednodruhového koření zahrnuje prakticky všechno koření, které vás napadne. Najdete u nás sumah, muškátový květ celý, kurkuma drcená, paprika červená sladká maďarská, hřebíček celý, chilli kroužky, sůl mořská hrubá, koriandr celý, pepř sečuánský mletý, anýz celý, chilli papričky celé, paprika červená uzená, sůl hrubozrnná, cibule smažená, kardamom celý, pískavice mletá, sůl himalájská hrubá, celer kostka, šafrán 0,25 g baňka, koriandr mletý a dalších více než 100 druhů koření. A pokud hledáte oblíbené i neznámé směsi koření, naše nabídka nemůže nikoho nechat chladným. Posuďte sami: čertovo lejno, chakalaka, koření pěti vůní, steak pikantní, masala na kuře, paela, koření na ryby, rosovické koření, adamova žebra medová, klobásové koření, zdobící koření na gril, chmeli-suneli, sůl mořská s medvědím česnekem, pracharanda polévková, dětské grilovací, zaziki, bylinkové máslo, perníkové koření, losos, piri-piri a dalších 100 kořenících směsí.

Ale kořením naše nabídka nekončí. Např. z kávy si můžete vybrat tu nejlepší Arabicu z celého světa jako je kolumbie excelso, nikaragua julieta a, kolumbie supremo, ekvádor loja, mexico altura shg, dominikánská republika, etiopie sidamo lavato, nepál mount everest supreme, panama don pepe, guatemala tres maria, bolívie santa cruz, indonésie bali, kostarika tarazzu, zambie kabwe aa, honduras marcala maresol, brazílie fazenda lagoa, keňa masai aa, zimbabwe chipinge, papua nová guinea sigri, brazílie santos. Nebo raději dáváte přednost čajům?

A i naše nabídka bylinek a bylinných čajů vás musí prostě uchvátit, protože u nás koupíte bylinky od A do Z. Např.: zemědým nať, šalvěj, eukalyptus list, zlatobýl nať, heřmánek květ, meduňka, třapatka, brusinka list, kostival, lopuch kořen, dubová kůra, vrba kůra, dobromysl nať, pelyněk nať, šípek celý, černý rybíz list, fenykl, lípa květ, řebříček nať, rakytník plod.