Kde v Krupce koupím koření, kávu, bylinky nebo čaj?

Ať už v Krupce sháníte jednodruhové koření nebo směsi koření, či potřebujete bylinky, kávu a čaj nebo máte chuť na nějakou tu laskominu, nakupte si v klidu v našem e-shopu a objednávku vám rádi doručíme buď prostřednictví služby Zásilkovna, což je nejlevnější způsob, jak zboží po Krupce doručit nebo můžete samozřejmě využít doručovacích služeb České pošty a DPD (více informací a ceny dopravy)


Obchody v Krupce, do kterých vám objednávku přes Zásilkovnu doručíme jen za 69,- Kč:


Buyfood

Bohosudovská 603, 417 41 Krupka, Ústecký kraj
Buyfood
Umístění: Výdejní pult
Dostupnost autem: Prodejna s parkovištěm
Dostupnost MHD: ano
Provozní hodiny:
Po–Pá 09:00–17:00
So 08:00–12:00
01.05.2021 zavřeno
08.05.2021 zavřeno

ELEKTRA

Bohosudovská 128, 417 41 Krupka, Ústecký kraj
ELEKTRA
Umístění: Výdejní místo se nachází v prodejně ELEKTRA (Vidcom), u Mariánského náměstí.
Dostupnost autem: U výdejního místa lze snadno zaparkovat.
Dostupnost MHD:
Provozní hodiny:
Po–Pá 08:30–12:00, 13:00–17:00

Stavebniny Černý

Dlouhá 231, 417 42 Krupka, Ústecký kraj
Stavebniny Černý
Umístění: Pobočka se nalézá v prodejně v béžové budově uvnitř areálu firmy Stavebniny Černý. Po vjezdu do areálu jedete rovně až na konec cesty a po levé straně je prodejna.
Dostupnost autem: V areálu Stavebnin lze snadno zaparkovat.
Dostupnost MHD: Mezi stanicemi Krupka, Bohosudov, Dlouhá a Krupka, Stadion.
Provozní hodiny:
Po–Ne 07:00–18:30
01.05.2021 zavřeno
08.05.2021 zavřeno


Pokud vám doručení objednávky přes Zásilkovnu nevyhovuje, využijte služeb České pošty a balíček si nechte poslat domů nebo na poštu. Na jakoukoliv adresu vám zásilku doručíme i prostřednictvím spediční služby DPD.

A jaké koření si můžete u nás koupit a nechat doručit do ? Naše nabídka jednodruhového koření zahrnuje prakticky všechno koření, které vás napadne. Najdete u nás pepř černý mletý, nové koření celé, sumah, kurkuma, černucha, zázvor mletý, kardamom mletý, paprika červená granulovaná, chilli papričky celé, hořčice bílá mletá, citronová tráva, rozmarýn mletý, bazalka, skořice čínská mletá, vanilka bourbon lusk, koriandr celý, římský kmín celý, křen granule, hřebíček mletý, kajenský pepř a dalších více než 100 druhů koření. A pokud hledáte oblíbené i neznámé směsi koření, naše nabídka nemůže nikoho nechat chladným. Posuďte sami: koření na ryby, koření na kuře, hřibové koření, čubrica hrubá, pomerančový pepř jemný, koření pěti vůní, salátové koření, arabské koření, mleté maso bylinkové, masala na kuře, losos, chakalaka, zabijačkové koření, sůl mořská černá, kajunské koření, grilovací koření nepálivé, kuře na bylinkách, bruschetta bylinková, čertovo lejno, tandoori masala žlutá a dalších 100 kořenících směsí.

Ale kořením naše nabídka nekončí. Např. z kávy si můžete vybrat tu nejlepší Arabicu z celého světa jako je kostarika tarazzu, brazílie fazenda lagoa, dominikánská republika, keňa masai aa, etiopie sidamo lavato, kolumbie supremo, zimbabwe chipinge, panama don pepe, tanzánie tanga aa, brazílie santos, honduras marcala maresol, káva bez kofeinu, zambie kabwe aa, indonésie bali, peru lavato, kolumbie excelso, mexico altura shg, ekvádor loja, nikaragua julieta a, kamerun bamenda. Nebo raději dáváte přednost čajům?

A i naše nabídka bylinek a bylinných čajů vás musí prostě uchvátit, protože u nás koupíte bylinky od A do Z. Např.: řebříček nať, jitrocel list, komonice nať, kontryhel nať, yzop nať, reveň kořen neloupaný, měsíček lékařský celé květy, eleutherokok kořen, lípa květ, bříza list, fenykl, měsíček lékařský, sléz květ, přeslička, maliník list, zlatobýl nať, dobromysl nať, řepík nať, sporýš nať, lopuch kořen.