Kde v Humpolci koupím koření, kávu, bylinky nebo čaj?

Ať už v Humpolci sháníte jednodruhové koření nebo směsi koření, či potřebujete bylinky, kávu a čaj nebo máte chuť na nějakou tu laskominu, nakupte si v klidu v našem e-shopu a objednávku vám rádi doručíme buď prostřednictví služby Zásilkovna, což je nejlevnější způsob, jak zboží po Humpolci doručit nebo můžete samozřejmě využít doručovacích služeb České pošty a DPD (více informací a ceny dopravy)


Obchody v Humpolci, do kterých vám objednávku přes Zásilkovnu doručíme jen za 69,- Kč:


DVcomputer

Jana Zábrany 35, 396 01 Humpolec, Kraj Vysočina
DVcomputer
Umístění: Roh Dolního náměstí a Jana Zábrany.
Dostupnost autem: Dobrá možnost zaparkovat.
Dostupnost MHD: V horní části náměstí, 150 metrů od pobočky, je zastávka autobusu Humpolec, Kuchařov.
Provozní hodiny:
Po–Pá 09:00–12:00, 13:00–16:00

Hračkářství Dráček

Komenského 163, 396 01 Humpolec, Kraj Vysočina
Hračkářství Dráček
Umístění: Na tomto výdejním místě se na vás těší a s radostí vás obslouží. Výdejní místo se nachází v obchodě s hračkami z druhé strany potravin BILLA.
Dostupnost autem: Zaparkovat můžete na blízkém parkovišti, pár míst je také přímo před pobočkou.
Dostupnost MHD:
Provozní hodiny:
Po–Pá 08:00–18:00
So 08:00–12:00
01.05.2021 zavřeno
08.05.2021 zavřeno

JIPOSTAV, Praní a žehlení

5. května 321, 396 01 Humpolec, Kraj Vysočina
JIPOSTAV, Praní a žehlení
Umístění: Výdejní místo se nachází vedle Vysočinské nemocnice.
Dostupnost autem: Parkování před pobočkou.
Dostupnost MHD:
Provozní hodiny:
Po–Pá 08:00–16:00

Kerouš - půjčovna nářadí

Pražská 544, 396 01 Humpolec, Kraj Vysočina
Kerouš - půjčovna nářadí
Umístění: Výdejní místo se nachází v půjčovně nářadí Kerouš - areál VODAK
Dostupnost autem: Parkování před pobočkou.
Dostupnost MHD:
Provozní hodiny:
Po–Pá 07:00–16:00

Ochranné pracovní pomůcky

Nádražní 1748, 396 01 Humpolec, Kraj Vysočina
Ochranné pracovní pomůcky
Umístění: Výdejní místo se nachází v prostorách firmy JIPOSTAV - ochranné pracovní pomůcky. Směr vlakové nádraží (oranžová budova). Vedle společnosti Jamatech.
Dostupnost autem: Parkování před budovou.
Dostupnost MHD:
Provozní hodiny:
Po–Pá 07:00–15:00

Savemobil

Dolní náměstí 256, 396 01 Humpolec, Kraj Vysočina
Savemobil
Umístění: Výdejní místo se nachází naproti kostelu sv. Mikuláše na Dolním náměstí.
Dostupnost autem: Zaparkovat je možné na parkovišti vedle budovy.
Dostupnost MHD:
Provozní hodiny:
Po–Pá 09:00–16:00


Pokud vám doručení objednávky přes Zásilkovnu nevyhovuje, využijte služeb České pošty a balíček si nechte poslat domů nebo na poštu. Na jakoukoliv adresu vám zásilku doručíme i prostřednictvím spediční služby DPD.

A jaké koření si můžete u nás koupit a nechat doručit do ? Naše nabídka jednodruhového koření zahrnuje prakticky všechno koření, které vás napadne. Najdete u nás česnek granulát, pomerančová kůra mletá, estragon, koriandr mletý, vanilka bourbon mletá, rajská jablíčka, paprika zelená granulovaná, bobkový list celý, kmín český celý, celer semeno, skořice celá cejlonská, chilli papričky drcené, kmín český mletý, hořčice černá celá, pepř černý mletý, česnek mletý, křen granule, chilli nitě, kopr, anýz mletý a dalších více než 100 druhů koření. A pokud hledáte oblíbené i neznámé směsi koření, naše nabídka nemůže nikoho nechat chladným. Posuďte sami: špagety, hřibové koření, bambova bylinková sůl, masala na ryby, kuře na bylinkách, sůl mořská s medvědím česnekem, zabijačkové koření, amazonia gril, kari indické, bylinkové máslo, citrónový bílý pepř, čarodějka, sambal, koření na čínu, chlebové koření, kajunské koření, gyros, italské koření, garam masala, skopová pečeně a dalších 100 kořenících směsí.

Ale kořením naše nabídka nekončí. Např. z kávy si můžete vybrat tu nejlepší Arabicu z celého světa jako je papua nová guinea sigri, nepál mount everest supreme, keňa masai aa, etiopie sidamo lavato, panama don pepe, kolumbie excelso, guatemala tres maria, peru lavato, káva bez kofeinu, ekvádor loja, zimbabwe chipinge, kostarika tarazzu, zambie kabwe aa, kamerun bamenda, brazílie fazenda lagoa, brazílie santos, malawi plus pamwamba aa, kuba lavado, nikaragua julieta a, kolumbie supremo. Nebo raději dáváte přednost čajům?

A i naše nabídka bylinek a bylinných čajů vás musí prostě uchvátit, protože u nás koupíte bylinky od A do Z. Např.: hořec kořen, lékořice kořen, řebříček nať, eleutherokok kořen, mateřídouška, maliník list, přeslička, kondurango kůra, heřmánek květ, kopřiva list, šalvěj, vrba kůra, dobromysl nať, sporýš nať, sena list, měsíček lékařský, šípek řezaný, lapacho, měsíček lékařský celé květy, hloh.