Kde v koupím koření, kávu, bylinky nebo čaj?

Ať už v sháníte jednodruhové koření nebo směsi koření, či potřebujete bylinky, kávu a čaj nebo máte chuť na nějakou tu laskominu, nakupte si v klidu v našem e-shopu a objednávku vám rádi doručíme buď prostřednictví služby Zásilkovna, což je nejlevnější způsob, jak zboží po doručit nebo můžete samozřejmě využít doručovacích služeb České pošty a DPD (více informací a ceny dopravy)


Obchody v , do kterých vám objednávku přes Zásilkovnu doručíme jen za 69,- Kč:


Eliška Jochová - Eljopa

Hroznová Lhota 138, 696 63 Hroznová Lhota, Jihomoravský kraj
Eliška Jochová - Eljopa
Umístění: Výdejní místo se nachází v RD, kancelář paní Elišky Jochové - prodej přírodní kosmetiky a doplňků stravy od výrobce LR (Facebook page: https://www.facebook.com/ELJOPA) Cca 50m od prodejny COOP
Dostupnost autem: Ano, parkování podélně přímo před domem
Dostupnost MHD: Ano, cca 50m od autobusové zastávky ,,Hroznová Lhota-zdravotní středisko,,
Provozní hodiny:
Po–Čt 09:00–12:00, 12:30–15:30


Pokud vám doručení objednávky přes Zásilkovnu nevyhovuje, využijte služeb České pošty a balíček si nechte poslat domů nebo na poštu. Na jakoukoliv adresu vám zásilku doručíme i prostřednictvím spediční služby DPD.

A jaké koření si můžete u nás koupit a nechat doručit do ? Naše nabídka jednodruhového koření zahrnuje prakticky všechno koření, které vás napadne. Najdete u nás a dalších více než 100 druhů koření. A pokud hledáte oblíbené i neznámé směsi koření, naše nabídka nemůže nikoho nechat chladným. Posuďte sami: a dalších 100 kořenících směsí.

Ale kořením naše nabídka nekončí. Např. z kávy si můžete vybrat tu nejlepší Arabicu z celého světa jako je . Nebo raději dáváte přednost čajům?

A i naše nabídka bylinek a bylinných čajů vás musí prostě uchvátit, protože u nás koupíte bylinky od A do Z. Např.: .