Kde v Hranici koupím koření, kávu, bylinky nebo čaj?

Ať už v Hranici sháníte jednodruhové koření nebo směsi koření, či potřebujete bylinky, kávu a čaj nebo máte chuť na nějakou tu laskominu, nakupte si v klidu v našem e-shopu a objednávku vám rádi doručíme buď prostřednictví služby Zásilkovna, což je nejlevnější způsob, jak zboží po Hranici doručit nebo můžete samozřejmě využít doručovacích služeb České pošty a PPL (více informací a ceny dopravy)

Seznam obchodů v Hranici, do kterých vám doručíme objednané zboží jen za 59,- Kč

Prodejna Jezerka (hotel Cementář)

Náměstí 8. května 1850, 753 01 Hranice, Olomoucký kraj
Prodejna Jezerka (hotel Cementář)
Umístění: Pobočka se nachází v prodejně Jezerka, která je umístěna v přízemí hotelu Cementář.
Dostupnost autem: Parkovat lze zdarma na dobu nezbytně nutnou pro vyzvednutí zásilky přímo před prodejnou.
Dostupnost MHD: V blízkosti pobočky se nachází zastávka MHD Pošta.
Provozní hodiny:
Po–Pá 08:00–17:00
So 08:00–11:00

Radiotelevizní servis - Miroslav Klvaňa

Komenského 387, 753 01 Hranice, Olomoucký kraj
Radiotelevizní servis - Miroslav Klvaňa
Umístění: Nacházíme se v centru Hranic na Moravě. Nejznámější místa okolo nás jsou Hotel centru, Stavebniny Stami, popřípadě křižovatka naproti Panence Marii.
Dostupnost autem: Dostanete se k nám když pojede po třídě 1.Máje směr od kruhového objezdu u Kauflandu. Na semaforech se dáte rovně, pojedete z kopečka a přejedete 3 zpomalovací prahy. Po pravé straně bude velká žlutá budova Hotel Centrum a 2 domky vedle hotelu nás najdete ve žluté budově.
Dostupnost MHD:
Provozní hodiny:
Po–Pá 08:00–17:00

Stavebnice4u.cz

Námestí Osvobozeni 434, 753 61 Hranice, Olomoucký kraj
Stavebnice4u.cz
Umístění: Výdejní místo se nachází v prodejně Stavebnice4u.cz v přízemí domu.
Dostupnost autem: Před výdejním lze zdarma zaparkovat.
Dostupnost MHD:
Provozní hodiny:
Po,St 09:00–17:00
Út,Čt–Pá 09:00–15:00


Pokud vám doručení objednávky přes Zásilkovnu nevyhovuje, využijte služeb České pošty a balíček si nechte poslat domů nebo na poštu. Na jakoukoliv adresu vám zásilku doručíme i prostřednictvím spediční služby PPL.

A jaké koření si můžete u nás koupit a nechat doručit do ? Naše nabídka jednodruhového koření zahrnuje prakticky všechno koření, které vás napadne. Najdete u nás kmín český celý, kardamom celý, chilli papričky drcené, česnek mletý, celer kostka, petržel nať, kari listy, kmín český mletý, pepř dlouhý, fenykl mletý, hořčice bílá celá, cibule sušená, paprika červená granulovaná, majoránka, sůl mořská jemná, šafrán 1 g, cibule smažená, pomerančová kůra mletá, hořčice bílá mletá, pepř černý celý a dalších více než 100 druhů koření. A pokud hledáte oblíbené i neznámé směsi koření, naše nabídka nemůže nikoho nechat chladným. Posuďte sami: cibulový pepř, koření na ryby, grilovací koření nepálivé, pařížský pepř, hřibové koření, mleté maso paprikové, chlebové koření, koření pěti vůní, piri-piri, rybí speciál, paštikové koření, kari thajské, bylinkové máslo, dětské grilovací, chakalaka, chmeli-suneli, provensálské koření, pizza, barbecue se zeleným pepřem, klobásové koření a dalších 100 kořenících směsí.

Ale kořením naše nabídka nekončí. Např. z kávy si můžete vybrat tu nejlepší Arabicu z celého světa jako je káva bez kofeinu, kostarika tarazzu, kamerun bamenda, brazílie santos, kuba lavado, tanzánie tanga aa, bolívie santa cruz, kolumbie supremo, indonésie bali, peru lavato, dominikánská republika, panama don pepe, ekvádor loja, brazílie fazenda lagoa, nepál mount everest supreme, nikaragua julieta a, mexico altura shg, etiopie sidamo lavato, kolumbie excelso, zimbabwe chipinge. Nebo raději dáváte přednost čajům?

A i naše nabídka bylinek a bylinných čajů vás musí prostě uchvátit, protože u nás koupíte bylinky od A do Z. Např.: ibišek súdánský, ginkgo list, podběl list, třezalka, meduňka, měsíček lékařský, vrba kůra, sena list, eukalyptus list, smetanka kořen, sléz list, bříza list, lípa květ, dubová kůra, lopuch kořen, hloh, jasmín květ, reveň kořen neloupaný, lékořice kořen, yzop nať.