Kde v Holici koupím koření, kávu, bylinky nebo čaj?

Ať už v Holici sháníte jednodruhové koření nebo směsi koření, či potřebujete bylinky, kávu a čaj nebo máte chuť na nějakou tu laskominu, nakupte si v klidu v našem e-shopu a objednávku vám rádi doručíme buď prostřednictví služby Zásilkovna, což je nejlevnější způsob, jak zboží po Holici doručit nebo můžete samozřejmě využít doručovacích služeb České pošty a DPD (více informací a ceny dopravy)


Obchody v Holici, do kterých vám objednávku přes Zásilkovnu doručíme jen za 69,- Kč:


Barvy - tapety Holice

Josefská 222, 534 01 Holice, Pardubický kraj
Barvy - tapety Holice
Umístění: Pobočku najdete ve Starých Holicích za železničním přejezdem. Prodejna je dostupná ze dvou stran, jak z hlavní Nádražní ulice, tak i z Josefské.
Dostupnost autem:
Dostupnost MHD: Zastávka Na Trandě
Provozní hodiny:
Po–Pá 08:00–16:00
So 08:30–11:00
01.05.2021 zavřeno
08.05.2021 zavřeno

CYKLO PROFI

Vysokomýtská 427, 534 01 Holice, Pardubický kraj
CYKLO PROFI
Umístění: Výdejna se nachází ve výrobním areálu (býv. TMS) vedle BV Electronik ve Vysokomýtské ulici, ve skladu internetového obchodu www.cykloprofi.cz.
Dostupnost autem: Jedete-li z centra po staré silnici směrem na Vysoké Mýto, areál se nachází ještě před žel. přejezdem po levé ruce. Před průjezdem zaparkujte, projděte průjezd a za ním hned vlevo, po schodech do 1. patra.
Dostupnost MHD:
Provozní hodiny:
Po–Čt 07:30–16:00
07:00–15:30

Domácí a kuchyňské potřeby

Jungmannova 490, 534 01 Holice, Pardubický kraj
Domácí a kuchyňské potřeby
Umístění: Pobočka se nachází v těsné blízkosti autobusového nádraží. V obchodě s kuchyňskými potřeby.
Dostupnost autem: V okolí pobočky lze bezplatně zaparkovat.
Dostupnost MHD:
Provozní hodiny:
Po–Pá 08:00–17:00
So 08:00–11:00
01.05.2021 zavřeno
08.05.2021 zavřeno


Pokud vám doručení objednávky přes Zásilkovnu nevyhovuje, využijte služeb České pošty a balíček si nechte poslat domů nebo na poštu. Na jakoukoliv adresu vám zásilku doručíme i prostřednictvím spediční služby DPD.

A jaké koření si můžete u nás koupit a nechat doručit do ? Naše nabídka jednodruhového koření zahrnuje prakticky všechno koření, které vás napadne. Najdete u nás chilli habanero mleté, sumah, majoránka, citronová kůra mletá, hořčice bílá mletá, rozmarýn, paprika červená sladká maďarská, karob, cibule sušená, pepř bourbonský, cibule smažená, sůl mořská jemná, hořčice bílá celá, citronová tráva, sůl himalájská jemná růžová, kmín český celý, pepř černý mletý, levandulový květ, oregano, celer kostka a dalších více než 100 druhů koření. A pokud hledáte oblíbené i neznámé směsi koření, naše nabídka nemůže nikoho nechat chladným. Posuďte sami: kari thajské, špagety, dátá chai masála, grilovací bylinky, koření na kuře, kari madras, bylinkové máslo, divočina, čubrica jemná, sůl mořská uzená, garam masala, bruschetta zeleninová, bylinky do polévky, adžika, aglio peperoncini, grilovací koření provence, sůl mořská s rozmarýnem, barbecue se zeleným pepřem, skopová pečeně, tajemství čínského mistra a dalších 100 kořenících směsí.

Ale kořením naše nabídka nekončí. Např. z kávy si můžete vybrat tu nejlepší Arabicu z celého světa jako je etiopie sidamo lavato, malawi plus pamwamba aa, honduras marcala maresol, peru lavato, zimbabwe chipinge, kamerun bamenda, brazílie santos, mexico altura shg, tanzánie tanga aa, dominikánská republika, kuba lavado, brazílie fazenda lagoa, panama don pepe, kolumbie supremo, kostarika tarazzu, kolumbie excelso, bolívie santa cruz, zambie kabwe aa, guatemala tres maria, nikaragua julieta a. Nebo raději dáváte přednost čajům?

A i naše nabídka bylinek a bylinných čajů vás musí prostě uchvátit, protože u nás koupíte bylinky od A do Z. Např.: podběl list, eukalyptus list, sléz list, yzop nať, divizna květ, šípek řezaný, heřmánek květ, měsíček lékařský celé květy, řebříček nať, lékořice kořen, ostropestřec plod, meduňka, vrbovka nať, třezalka, dobromysl nať, kontryhel nať, vilcacora kočičí dráp, třapatka, mateřídouška, sena list.