Kde v Holešově koupím koření, kávu, bylinky nebo čaj?

Ať už v Holešově sháníte jednodruhové koření nebo směsi koření, či potřebujete bylinky, kávu a čaj nebo máte chuť na nějakou tu laskominu, nakupte si v klidu v našem e-shopu a objednávku vám rádi doručíme buď prostřednictví služby Zásilkovna, což je nejlevnější způsob, jak zboží po Holešově doručit nebo můžete samozřejmě využít doručovacích služeb České pošty a DPD (více informací a ceny dopravy)


Obchody v Holešově, do kterých vám objednávku přes Zásilkovnu doručíme jen za 69,- Kč:


Drogerie pro dům a zahradu

6. května 184, 769 01 Holešov, Zlínský kraj
Drogerie pro dům a zahradu
Umístění: Výdejní místo je umístěno v Drogerii pro dům a zahradu
Dostupnost autem: 3x parkovací místo před provozovnou
Dostupnost MHD: Autobusová zastávka před prodejnou v obou směrech.
Provozní hodiny:
Po–Pá 09:00–17:00
So 08:00–11:00
01.05.2021 zavřeno
08.05.2021 zavřeno

Intea Service s.r.o.

Samostatnost 1348, 769 01 Holešov, Zlínský kraj
Intea Service s.r.o.
Umístění: Pobočka se nachází v INTEA Areálu, / bývalý OSP / na ulici Samostatnost. Při vjezdu do Areálu se dáte doleva po 30 metrech je reklama Zásilkovna.cz
Dostupnost autem: Při cestě od Hulína přijedete na křižovatku u České Spořitelny, kde odbočíte doprava do ulice Hřbitovní. Pobočka je na ulici Samostatnost za železničním přejezdem cca. po 40 m vlevo v Intea Areálu. Při cestě od Zlína minete čerpací stanicí Benzina a na 1 křižovatce ještě před železničním přejezdem, odbočíte do doleva a po 400 m odbočíte do ulice Samostatnost. Pobočka je cca. po 50 m vpravo v Intea Areálu. Naproti pobočce je velké parkoviště pro osobní i nákladní automobily.
Dostupnost MHD:
Provozní hodiny:
Po–Pá 07:00–16:00

Kočárkovo.cz

Grohova 698, 769 01 Holešov, Zlínský kraj
Kočárkovo.cz
Umístění: Výdejní místo se nachází v Areálu Tripex ve výdejně e-shopu www.kocarkovo.cz, v ulici Grohova. Při vjezdu do areálu je po cca 30 m označená vlaječkou Zásilkovny. Rychlé odbavení, výdejna slouží pouze jako výdejní místo pro Zásilkovnu a eshop www.kocarkovo.cz
Dostupnost autem: Při cestě od Hulína přijedete na křižovatku u České Spořitelny, kde odbočíte doprava do ulice Grohova. Po cca 300 m po levé straně je areál Tripex, kde se nachází pobočka. Při cestě od Zlína minete čerpací stanicí Benzina a na prvním kruhovém objezdu se dáte 3.výjezdem, na další kruhovém objezdu se dáte opět 3.výjezdem. Druhou křižovatkou se dáte doleva do ulice Grohova. Po cca 300 m po levé straně je areál Tripex, kde se nachází pobočka. Při cestě od Bystřice se dáte na kruhovém objezdu 2.výjezdem, Druhou křižovatkou se dáte doleva do ulice Grohova. Po cca 300 m po levé straně je areál Tripex, kde se nachází pobočka. Přímo u dveří pobočky je možné zaparkovat osobním i nákladním automobilem.
Dostupnost MHD:
Provozní hodiny:
Po–Pá 09:00–16:00

Sport Cyklo s.r.o.

Masarykova 651, 769 01 Holešov, Zlínský kraj
Sport Cyklo s.r.o.
Umístění: Pobočka se nachází v prodejně cyklo v Masarykově ulici naproti Městskému úřadu.
Dostupnost autem: Při cestě od Hulína přijedete na kruhový objezd u kostela a odbočíte na prvním výjezdu (při cestě od Bystřice je to na třetím výjezdu). Pobočka je cca 60 m za kruhovým objezdem. Naproti pobočce lze parkovat
Dostupnost MHD:
Provozní hodiny:
Po–Pá 08:30–17:00
So 08:00–11:00
01.05.2021 zavřeno
08.05.2021 zavřeno

U Kamila

Novosady 1607, 769 01 Holešov, Zlínský kraj
U Kamila
Umístění: Výdejní místo se nachází v obchodě U Kamila v ulici Novosady 1607.
Dostupnost autem: Parkovat lze přímo před prodejnou.
Dostupnost MHD:
Provozní hodiny:
Po–Pá 11:00–12:00, 13:30–17:00


Pokud vám doručení objednávky přes Zásilkovnu nevyhovuje, využijte služeb České pošty a balíček si nechte poslat domů nebo na poštu. Na jakoukoliv adresu vám zásilku doručíme i prostřednictvím spediční služby DPD.

A jaké koření si můžete u nás koupit a nechat doručit do ? Naše nabídka jednodruhového koření zahrnuje prakticky všechno koření, které vás napadne. Najdete u nás zázvor celý, estragon, pískavice mletá, karob, muškátový ořech mletý, skořice celá cejlonská, pepř dlouhý, libeček, hřebíček celý, vanilka bourbon mletá, lněné semínko, paprika červená sladká španělská, paprika zelená granulovaná, chilli jalapeño kouřové drcené, celer semeno, hořčice černá celá, medvědí česnek, křen granule, kopr plod, fenykl mletý a dalších více než 100 druhů koření. A pokud hledáte oblíbené i neznámé směsi koření, naše nabídka nemůže nikoho nechat chladným. Posuďte sami: dátá chai masála, provensálské koření, italské koření, koření na kuře, harissa, losos, paštikové koření, zdobící koření à la francie, adžika, barbecue se zeleným pepřem, sůl kouřová, bylinky s cibulkou, vepřová na kmíně, pařížský pepř, pizza, orientální koření, hřibové koření, arabské koření, tandoori masala žlutá, grilovaná zelenina a dalších 100 kořenících směsí.

Ale kořením naše nabídka nekončí. Např. z kávy si můžete vybrat tu nejlepší Arabicu z celého světa jako je zambie kabwe aa, indonésie bali, papua nová guinea sigri, káva bez kofeinu, kuba lavado, nikaragua julieta a, honduras marcala maresol, mexico altura shg, brazílie santos, kamerun bamenda, peru lavato, keňa masai aa, brazílie fazenda lagoa, malawi plus pamwamba aa, kostarika tarazzu, bolívie santa cruz, etiopie sidamo lavato, zimbabwe chipinge, panama don pepe, tanzánie tanga aa. Nebo raději dáváte přednost čajům?

A i naše nabídka bylinek a bylinných čajů vás musí prostě uchvátit, protože u nás koupíte bylinky od A do Z. Např.: sléz květ, lékořice kořen, meduňka, máta peprná nať, šalvěj, podběl list, smetanka list, řebříček nať, zemědým nať, dobromysl nať, dubová kůra, ostropestřec plod, měsíček lékařský celé květy, mateřídouška, kopřiva list, čekanka nať, bříza list, vrba kůra, kontryhel nať, třapatka.