Kde v Havlíčkově Brodě koupím koření, kávu, bylinky nebo čaj?

Ať už v Havlíčkově Brodě sháníte jednodruhové koření nebo směsi koření, či potřebujete bylinky, kávu a čaj nebo máte chuť na nějakou tu laskominu, nakupte si v klidu v našem e-shopu a objednávku vám rádi doručíme buď prostřednictví služby Zásilkovna, což je nejlevnější způsob, jak zboží po Havlíčkově Brodě doručit nebo můžete samozřejmě využít doručovacích služeb České pošty a PPL (více informací a ceny dopravy)

Seznam obchodů v Havlíčkově Brodě, do kterých vám doručíme objednané zboží jen za 59,- Kč

Elektrocentrum

Horní 15, 580 01 Havlíčkův Brod, Kraj Vysočina
Elektrocentrum
Umístění: Jde o bývalou pobočku Vinotéka Oáza. Od března 2019 se pobočka nachází v prodejně Elektrocentrum. (stejný dům, stejná adresa, jen vchod z druhé strany domu, z ulice Horní)
Dostupnost autem: Nedaleko pobočky lze pohodlně zaparkovat.
Dostupnost MHD: Zastávka autobusu Havlíčkův Brod, Havlíčkovo nám.
Provozní hodiny:
Po–Pá 09:00–17:30

Knihy nejen pro bohaté spol. s r. o.

Dolní 103, 580 01 Havlíčkův Brod, Kraj Vysočina
Knihy nejen pro bohaté spol. s r. o.
Umístění: Pozor, prodejna přestěhována o 1 dům vedle, nyní čp. 103. Prodejna se nachází na frekventované Dolní ulici, hlavní směr na Pardubice a centrum města
Dostupnost autem: Ano, parkoviště na náměstí cca 50 m od pobočky, případně u KD Ostrov 50 m od pobočky.
Dostupnost MHD: Ano, zastávky 50 m od pobočky. Zastávka HB náměstí, HB Ostrov
Provozní hodiny:
Po–Pá 08:00–12:00, 12:30–17:00
So 08:15–11:30

Ráj miminek

Nádražní 614, 580 01 Havlíčkův Brod, Kraj Vysočina
Ráj miminek
Umístění: Výdejní místo se nachází v obchodě Ráj miminek, ve druhém domě nad poliklinikou HB290.
Dostupnost autem: Jedete-li Nádražní ulicí do kopce, dívejte se vlevo.
Dostupnost MHD: Ano
Provozní hodiny:
Po–Pá 08:00–16:30

Vinotéka Josef Technik

Švermova 235, 580 01 Havlíčkův Brod, Kraj Vysočina
Vinotéka Josef Technik
Umístění: Tato výdejna vás obslouží během chvilky. Nachází se v prodejně s vínem a darkovými předměty na ulici Humpolecká, jedná se o rohový dům s číslem popisným 235 v ulici Švermova. Za prodejnou Portas.
Dostupnost autem: Bezplatné parkování po obou stranách ulice. Na světelné křižovatce odbočte směr Humpolec.
Dostupnost MHD: Přímo přes ulici je zastávka autobusu Havlíčkův Brod, Humpolecká.
Provozní hodiny:
Po–Pá 10:00–16:45
So 09:00–11:00


Pokud vám doručení objednávky přes Zásilkovnu nevyhovuje, využijte služeb České pošty a balíček si nechte poslat domů nebo na poštu. Na jakoukoliv adresu vám zásilku doručíme i prostřednictvím spediční služby PPL.

A jaké koření si můžete u nás koupit a nechat doručit do ? Naše nabídka jednodruhového koření zahrnuje prakticky všechno koření, které vás napadne. Najdete u nás chilli naga bhut jolokia, tymián, saturejka drcená, kmín český celý, hořčice černá celá, sůl hrubozrnná, čertovo lejno celé, badyán celý, kajenský pepř, pískavice mletá, hřebíček celý, cibule smažená, římský kmín celý, karob, petržel nať, rajská jablíčka, skořice celá cejlonská, nové koření mleté, kopr plod, pomerančová kůra mletá a dalších více než 100 druhů koření. A pokud hledáte oblíbené i neznámé směsi koření, naše nabídka nemůže nikoho nechat chladným. Posuďte sami: orientální koření, steak pikantní, chimichurri, pepř barevný, sůl mořská černá, kari thajské, tandoori masala červená, čubrica hrubá, chakalaka, rybí speciál, salátové koření, zdobící koření pepřové, valencie, pracharanda papriková, zabijačkové koření, divočina, garam masala, koření pěti vůní, piri-piri, zdobící koření na gril a dalších 100 kořenících směsí.

Ale kořením naše nabídka nekončí. Např. z kávy si můžete vybrat tu nejlepší Arabicu z celého světa jako je káva bez kofeinu, kuba lavado, nepál mount everest supreme, dominikánská republika, keňa masai aa, mexico altura shg, malawi plus pamwamba aa, brazílie santos, kamerun bamenda, honduras marcala maresol, guatemala tres maria, tanzánie tanga aa, indonésie bali, kostarika tarazzu, zimbabwe chipinge, brazílie fazenda lagoa, peru lavato, nikaragua julieta a, papua nová guinea sigri, panama don pepe. Nebo raději dáváte přednost čajům?

A i naše nabídka bylinek a bylinných čajů vás musí prostě uchvátit, protože u nás koupíte bylinky od A do Z. Např.: fenykl, hloh, šípek řezaný, mateřídouška, kopřiva list, kontryhel nať, lopuch kořen, jasmín květ, zemědým nať, měsíček lékařský, divizna květ, vrbovka nať, rakytník plod, pelyněk nať, přeslička, řepík nať, heřmánek květ, kostival, sléz květ, vrba kůra.