Kde v Řevnici koupím koření, kávu, bylinky nebo čaj?

Ať už v Řevnici sháníte jednodruhové koření nebo směsi koření, či potřebujete bylinky, kávu a čaj nebo máte chuť na nějakou tu laskominu, nakupte si v klidu v našem e-shopu a objednávku vám rádi doručíme buď prostřednictví služby Zásilkovna, což je nejlevnější způsob, jak zboží po Řevnici doručit nebo můžete samozřejmě využít doručovacích služeb České pošty a DPD (více informací a ceny dopravy)


Obchody v Řevnici, do kterých vám objednávku přes Zásilkovnu doručíme jen za 69,- Kč:


ELEKTRO KASL - Domácí spotřebiče (prodej a montáž)

Čs. armády 118, 252 30 Řevnice, Středočeský kraj
ELEKTRO KASL - Domácí spotřebiče (prodej a montáž)
Umístění: Výdejní místo se nachází v Elektru Kasl - Domácí spotřebiče (prodej a montáž) v ulici Čs. Armády v Řevnicích.
Dostupnost autem: Možnost parkování přímo před výdejním místem.
Dostupnost MHD:
Provozní hodiny:
Po–Pá 09:00–17:00
So 09:00–12:00
01.05.2021 zavřeno
08.05.2021 zavřeno

Metronomy CZ (Comfor)

Herrmannova 120, 252 30 Řevnice, Středočeský kraj
Metronomy CZ (Comfor)
Umístění: Výdejní místo se nachází v provozovně Metronomy CZ - COMFOR na křižovatce ulic Herrmannova, Komenského a ČS. Armády (odbočky směr Hostomice). Vchod je z ulice Komenského.
Dostupnost autem: Vyhrazené parkoviště pro zákazníky za budovou Comforu.
Dostupnost MHD:
Provozní hodiny:
Po–Pá 08:00–12:00, 13:00–17:00
So 09:00–12:00
01.05.2021 zavřeno
08.05.2021 zavřeno

Výdejna - Lidový dům

Mníšecká 500, 252 30 Řevnice, Středočeský kraj
Výdejna - Lidový dům
Umístění: Výdejní místo se nachází v Lidovém domě v ulici Mníšecká, naproti prodejně COOP. Obchod nabízí různé služby. Služby švadleny a sběrnu peří. Prodej kávy z pražírny a mošty z Českého ráje.
Dostupnost autem: Možnost parkování v okolí.
Dostupnost MHD:
Provozní hodiny:
Po–Pá 10:00–18:00


Pokud vám doručení objednávky přes Zásilkovnu nevyhovuje, využijte služeb České pošty a balíček si nechte poslat domů nebo na poštu. Na jakoukoliv adresu vám zásilku doručíme i prostřednictvím spediční služby DPD.

A jaké koření si můžete u nás koupit a nechat doručit do ? Naše nabídka jednodruhového koření zahrnuje prakticky všechno koření, které vás napadne. Najdete u nás pepř zelený mletý, muškátový ořech celý, chilli mleté, fenykl mletý, cibule sušená, rajská jablíčka, cibule smažená, petržel nať, pepř dlouhý, česnek mletý, vanilka tahitensis lusk, kari listy, chilli naga bhut jolokia, ajowan, skořice mletá cejlonská, badyán celý, šafrán 0,25 g baňka, levandulový květ, saturejka drcená, paprika červená sladká maďarská a dalších více než 100 druhů koření. A pokud hledáte oblíbené i neznámé směsi koření, naše nabídka nemůže nikoho nechat chladným. Posuďte sami: toskánské koření, sůl mořská jalapeňo chipotle, grilovací koření panama, pomerančový pepř jemný, klobásové koření, glutasůl, kajunské koření, pepřové koření, mexiko, amazonia gril, rybí speciál, vepřová na kmíně, paštikové koření, kari madras, zdobící koření na gril, italské koření, dátá chai masála, masala na ryby, špagety, barbecue se zeleným pepřem a dalších 100 kořenících směsí.

Ale kořením naše nabídka nekončí. Např. z kávy si můžete vybrat tu nejlepší Arabicu z celého světa jako je kostarika tarazzu, nikaragua julieta a, honduras marcala maresol, zimbabwe chipinge, malawi plus pamwamba aa, ekvádor loja, papua nová guinea sigri, etiopie sidamo lavato, peru lavato, tanzánie tanga aa, brazílie santos, bolívie santa cruz, indonésie bali, kamerun bamenda, mexico altura shg, kuba lavado, dominikánská republika, keňa masai aa, panama don pepe, zambie kabwe aa. Nebo raději dáváte přednost čajům?

A i naše nabídka bylinek a bylinných čajů vás musí prostě uchvátit, protože u nás koupíte bylinky od A do Z. Např.: lopuch kořen, hloh, přeslička, rakytník plod, jasmín květ, kondurango kůra, šalvěj, mateřídouška, zemědým nať, sléz list, eukalyptus list, šípek celý, bříza list, třapatka, řepík nať, šípek řezaný, černý rybíz list, vilcacora kočičí dráp, sporýš nať, ginkgo list.